УЗД для вагітних у Дніпрі - Шевченківський район

УЗД для вагітних 600 грн.
УЗД для вагітних 650 грн.
УЗД для вагітних 720 грн.
УЗД для вагітних 820 грн.
УЗД для вагітних 750 грн.
УЗД для вагітних 800 грн.
УЗД для вагітних 850 грн.
УЗД для вагітних 500 грн.
Знайдено 4 клініки

Лобань Юрій Сергійович
Немаюизауважень
Сільченко Микола Павлович
Кваліфікований фахівець
Игорь Дмитриевич
Достойный человек и специалист. Отличает уважительное отношение к пациенту и высокий профессионализм. Проблему, которая меня беспокоила несколько лет, и особенно мучила последние два месяца так, что несколько дней не мог спать, он убрал за 30 минут, амбулаторно. Через три дня ч сам сел за руль и поехал на море. А через 15 дней восстановился полностью. Огромная благодарность Оганову Алексею Генадьевичу
Віктор
Все чудово. В принципі лікар уважна, ввічлива, на відміну від інших лікарів, в яких мені доводилось побувати на прийомі. Я прийшов приблизно за 5 хвилин до призначеного часу і мене відразу прийняли. Все чітко, та по суті. Результатами задоволений!
Вероніка
Все сподобалося, дуже уважний лікар. Віднісся до моєї проблеми з усією відповідальністю та кваліфікацією. Дала свої контакти. Після прийому можна буде зв'язатися з лікарем. Лікування, яке призначив фахівець дієве. Все чудово. Дякую!
Мария Ивановна
Спасибо Наталье Константиновне за внимательное отношение и искреннее желание помочь. Всегда внимательно проводит осмотр, дает ценные рекомендации. Буду рекомендовать вас всем знакомым и друзьям!
8,5
Дніпро вул. Глінки, 7
р.Шевченківський
Багатопрофільна клініка "Оксфорд Медікал" - це медичний заклад, що спеціалізується на малоінвазивних методах позбавлення від патологій. Центр входить в мережу однойменних клінік, вистав в Україні. Серед лікарів клініки - доктори і кандидати медичних наук.
  • Скринінг (УЗД вагітних): 1 скринінг (10-11 тиж.) 600
  • Скринінг (УЗД вагітних): 2 скринінг (20-21 тиж. 2х плодовий) 800
  • Скринінг (УЗД вагітних): 3 скринінг (36-38 тиж. 2х плодовий) 850
Дніпро вул. Комсомольська, 7
м.Вокзальна38 10
Медичний центр доктора Ніколаєва спеціалізується в області діагностики і лікування жінок, в тому числі у період вагітності.
Дніпро вул. Європейська, 30
м.Вокзальна35 9
Лікувально-діагностичний центр "Ваше здоров'я" працює за принципом "домашнього (сімейного) лікаря", але з використанням досягнень медичної науки. ЛДЦ "Ваше здоров'я" обладнаний новітньою апаратурою (цифровий рентген-апарат, магнітно-резонансний томограф), використання якої дозволяє отримувати точні результати обстеження.
4,8
Дніпро бул. Зоряний, 1