Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) у Дніпрі - Шевченківський район

Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 480 грн.
Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 480 грн.
Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 400 грн.
Знайдено 2 клініки

Острижнюк Олександр Володимирович
Відмінно
Криша Олександр Віталійович
Дуже задоволені лікарем Антоніною Павлівною. Видно що досвідчений лікар, все докладно розповів. Навіть в ігровій формі оглянув дитину.
Орошок Олександр Васильович
Бесподобно!!!Доктор супер!!!
Хочу поблагодарить медсестру Заболотную Анну и врача-гинеколога Репную Оксану Викторовну за человечность и профессионализм. Необходим был вызов врача на дом для бабушки. В огромном городе Днепр это оказалось практически невозможным. Благодаря Анне и Оксане Викторовне вызов был организован в кратчайшие сроки. Оксана Викторовна, располагающий к себе специалист, легко нашла общий язык с бабушкой, провела осмотр, назначила лечение, и уже есть улучшения. Еще раз спасибо за понимание, чуткость и готовность помочь!
Хочу поблагодарить терапевта Ирину Николаевну, спасибо Вам большое. Очень внимательная, грамотная, ответственная и просто человек своего .дела
Всем добрый день! Сегодня я уже практически здоровый человек. И это благодаря талантам Сергея Леонидовича! Проблема моя была такой же деликатной ,как и у остальных. И на прием я пришла с дрожью в коленках. Но избавиться от геморроя было необходимо. Сергей Леонидович предложил самый оптимальный для меня вариант. Амбулаторно,за два раза были удалены три узла. После операции я ехала сразу домой,в привычные условия и удобства. Это немаловажно! Отлично сделаная операция,рекомендации по уходу -все способствовало тому,чтобы восстановительный период прошел быстрее и лучше. И отменное чувство юмора,чтобы сять чувство неловкости. Для меня это было очень важно. Если вы попали в руки Сергея Леонидовича-вы попали в надежные,золотые руки! А выполнение его рекомендаций ускорит ваше выздоровление. Здоровья!
Здоровое поколение
8,9
Дніпро Запорізьке шосе, 38
м.Вокзальна112 19 м.Метробудівників120 20
Медичний центр "Здорове покоління" - багатопрофільна клініка, яка розпочала своє функціонування в 2014 році. Вона стала другою клінікою одноіменної мережі медичних центрів у Дніпропетровську. Обладнана за останнім словом техніки. Серед кількох десятків працівників - спеціалісти вищої категорії, які проходили стажування за кордоном.
  • Доплерографія (дуплексна) судин шиї - екстракраніальний доступ 480
  • Доплерографія (дуплексна) судин шиї - екстракраніальний доступ, діти 480
8,5
Дніпро вул. Панікахи, 27
м.Вокзальна130 23
ЄВРОЛАЙФ-ЦЕНТР -— це медичний центр оновленого зразка. Діяльність клініки пов'язана з встановленими світовими стандартами якості. На території медичного центру приймають профільні фахівці, які готові надати кваліфіковану допомогу у будь-яку хвилину. Євролайф-центр —- це не тільки активна терапія, але і розширений спектр діагностичних процедур, і навіть...
  • Дуплекс судин шиї (сонні, хребетні артерії на екстракраніальних рівні) 400