Дуплексне сканування магістральних судин голови у Дніпрі - Шевченківський район

Дуплексне сканування магістральних судин голови 500 грн.
Знайдено 2 клініки

Сб
Острижнюк Олександр Володимирович
Відмінно
Криша Олександр Віталійович
Дуже задоволені лікарем Антоніною Павлівною. Видно що досвідчений лікар, все докладно розповів. Навіть в ігровій формі оглянув дитину.
Орошок Олександр Васильович
Бесподобно!!!Доктор супер!!!
Хочу поблагодарить медсестру Заболотную Анну и врача-гинеколога Репную Оксану Викторовну за человечность и профессионализм. Необходим был вызов врача на дом для бабушки. В огромном городе Днепр это оказалось практически невозможным. Благодаря Анне и Оксане Викторовне вызов был организован в кратчайшие сроки. Оксана Викторовна, располагающий к себе специалист, легко нашла общий язык с бабушкой, провела осмотр, назначила лечение, и уже есть улучшения. Еще раз спасибо за понимание, чуткость и готовность помочь!
Юлія
Гарна клініка!
Віра
Дуже хороший та досвідчений лікар. Уже неодноразово консультувалася у Анни Олександрівни з приводу різних захворювань. Завжди впевнена у висококваліфікованому огляді та лікуванні. Уважний до здоров'я пацієнтів лікар! Хочу побажати Вам витримки та наснаги у Вашій нелегкій праці! Рекомендую!
8,5
Дніпро вул. Панікахи, 27
м.Вокзальна130 23
ЄВРОЛАЙФ-ЦЕНТР -— це медичний центр оновленого зразка. Діяльність клініки пов'язана з встановленими світовими стандартами якості. На території медичного центру приймають профільні фахівці, які готові надати кваліфіковану допомогу у будь-яку хвилину. Євролайф-центр —- це не тільки активна терапія, але і розширений спектр діагностичних процедур, і навіть...
  • Дуплекс МАГ (магістральні артерії голови і шиї екстра + інтракраніальні) 500
Дніпро вул. Європейська, 30
м.Вокзальна35 9
Лікувально-діагностичний центр "Ваше здоров'я" працює за принципом "домашнього (сімейного) лікаря", але з використанням досягнень медичної науки. ЛДЦ "Ваше здоров'я" обладнаний новітньою апаратурою (цифровий рентген-апарат, магнітно-резонансний томограф), використання якої дозволяє отримувати точні результати обстеження.
  • УЗД доплер судин голови та шиї 350