Ваша Сім'я (Your Family), медичний центр

Інші філії мережі:
Київ вул. Харківське шосе, 11

м.Левобережная

м.Дарница

Київ вул. Верхній Вал, 18 (1 поверх)

м.Контрактовая площадь

4 4
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
Медичний центр Your Family (Ваша Сім'я) — медустанова, яка спеціалізується на наданні консультативної медичної допомоги дітям. Основні напрямки роботи центру: педіатрія, гінекологія, імунологія, неонатологія.
  • Ціни на послуги

• Прокол вух System 75 600

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Екатерина
Дуже гарна клініка, завжди є усі необхідні вакцини. Спасибі педіатрам
Антоніна
Питання вакцинації особливо важливе в наш час. Тривай час не могли визначитися робити чи не робити щеплення синові. Проконсультувалися не з одним лікарем-педіатром. Свій вибір зупинили на клініці Your Family. Висококваліфікований медичний персонал. Дуже сподобався лікар педіатр та його професіоналізм. Привів аргументи стосовно вакцинації, та в грайливій формі зробив синові щеплення. Спасибі.
Карина
Медицинский центр Your Family – одна из лучших клиник Украине. Высокопрофессиональные врачи, новое оборудование, индивидуальный подход к каждому ребенку. Уже несколько лет консультируемся у врача педиатра, который принимает не только в клинике, но и проводит осмотр на дому. Клиника и врачи просто супер!!!
Полина
Медицинский центр Your Family – клиника нового поколения, которая специализируется на консультативной медицинской помощи детям. Консультация педиатра, вакцинация, консультация иммунолога. Так же, мне, как маме двоих детей очень помогает услуга вызова врача на дом. Очень профессиональные врачи и высочайший уровень обслуживания.

Лікарі клініки Ваша Сім'я (Your Family), медичний центр

Савинова Наталья Сергеевна
Педіатр
Консультація от 350
Обрати фах
  • Педіатр
очистити
Зверніть увагу на інші клініки:
Кабінет масажу "Health Touch Massage" почав свою роботу в 2018 році. Основна спеціалізація — мануальні практики і різні масажні техніки. З пацієнтами працює кваліфікований фахівець зі значним досвідом роботи в області масажу.
Пн — Пт: 08:00-22:00 Сб: 08:00-22:00 Н: 08:00-22:00
Інститут вертебрології і реабілітації на Подолі входить до мережі клінік, розташованих в Києві та інших регіонах України, що спеціалізуються на лікуванні захворювання спини і суглобів. На базі Інституту використовується унікальна фінсько-німецька методика лікування рухом за допомогою високотехнологічних тренажерів David.
Наркологічний центр "Свобода" в Києві спеціалізується на комплексній психологічній і соціальній реабілітації пацієнтів, які страждають від хімічної та нехімічної залежностей. Лікарі клініки мають багаторічний досвід роботи у цьому напрямку й надають ефективну лікувально-реабілітаційну допомогу.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Доктор Рудчук — це остеопат, реабілітолог, атластерапевт, остеопат і кінезіотерапевт в одній особі. Основний напрямок діяльності фахівця — відновлення руху, загубленого внаслідок дорожньо-транспортних пригод та інших травм.
Пн: 11:30-19:00 Вт: 11:30-19:00 Ср: 11:30-19:00 Чт: 11:30-19:00 Пт: 11:30-19:00 Сб: 11:30-19:00