Стом-Плюс, стоматологія

Пн — Пт: 09:00-20:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Стоматологічна клініка "Стом-Плюс" займається наданням широкого спектру послуг в сфері діагностики і терапії різних захворювань зубів. Прийом ведуть дипломовані фахівці, лікарі другої категорії кваліфікації.

У клініці пацієнтам пропонуються такі послуги:

• профілактичний огляд стану зубів і ясен;
  • апаратна чистка ротової порожнини;
  • зняття зубного каменю;
  • лікування карієсу, пломбування;
  • зняття запального процесу в яснах;
  • відбілювання емалі;
  • корекція прикусу;
  • вирівнювання зубів;
  • підбір брекет-систем;
  • протезування різного роду складності;
  • зубна інкрустація.

Перевага приватної клініки - уважний персонал, приємна атмосфера, лікування без болю, ретельний підбір анестетиків, сучасне обладнання та стоматологічні матеріали.

• Ціни на послуги

• Лікування пародонтозу
  • Консультація стоматолога
  • Лікування карієсу
  • Чищення зубів ультразвуком
  • Вибілювання зубів методом Air Flow
  • Чищення зубів від зубного каменю
  • Пломбування зубів
  • Лікування хвороб ясен

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Катерина
Нещодавно зверталась до ціей стоматології. Все сподобалось - чудове обслуговування та професійна допомога. Дякую .
Обслуживалась у Марусич Антонины Владимировны. Отличное обслуживание, хороший доктор. Добросовестно выполняет свою работу. Рекомендую. Результатом довольна
Лана
29 квітня '18р.
Уже несколько зубов пролечила у Оксаны Александровны. Очень качественно! Результатом очень довольна.
Супер доктор
Алена
Знакома с Антониной, я в этой клинике обслуживаюсь и пару раз у нее на приеме была. Хорошо и старательно выполняет свою работу, мне нравится.
Игорь
Я тоже пользуюсь услугами Марусич. Как по мне, она отличный стоматолог, добросовестно относится к работе.
Пломбу ставила у Оксаны, тщательно и аккуратно сделала работу, мне понравилось. На следующей неделе хочу отбеливание у нее сделать.
Маргарита
Оксана на первой же консультации показалась мне умным и ответственным специалистом и приятным в общении человеком. Записалась к ней на лечение – все качественно и быстро сделала.
Зверніть увагу на інші клініки:
Кабінет психолога і психотерапевта Ліщенко Катерини спеціалізований в області сімейної та дитячої психотерапії. Прийом пацієнтів здійснює психолог, психотерапевт.
Приватний кабінет доктора Мазо Романа Борисовича на Богоявленському надає пацієнтам перелік лікувальних послуг в області андрології, дієтології, урології та сексології. Прийом здійснює лікар вищої категорії, член Міжнародної асоціації андрологів і лікарів сексуальної медицини.
Пн — Пт: 13:30-17:00
Миколаїв вул. 6-а Слобідська, 43 р.Центральний
6,7
У даному ліцензованому медичному закладі вас прийме досвідчений лікар з понад 20-річним стажем. Лікар, кваліфікований у мануальній медицині (остеопатія, прикладна кінезіологія, голкотерапія), на консультації не лише зніме ваші болі та інші симптоми, а й виявить їх корінь та надасть рекомендації для подальшого лікування.
Пт: 09:00-17:00
Приватний кабінет доктора Мазо спеціалізується на діагностиці та лікуванні урологічних захворювань, сексуальних розладів, чоловічого безпліддя та хвороб, що передаються статевим шляхом. Прийом веде лікар-уролог вищої кваліфікаційної категорії, андролог, сексолог, дієтолог.
Пн — Пт: 08:00-17:00