Марусич Антоніна Володимирівна

Стоматолог
лікар другої категорії
Лікар Марусич Антоніна Володимирівна, стоматолог другої категорії. Займається діагностикою та лікуванням різних захворювань порожнини рота на кшталт карієсу, пульпіту, пародонтозу, періодонтиту. Надає послуги протезування та імплантації.
Миколаїв вул. Галини Петрової, 10/1 р.Центральний

Супер доктор
Алена
Знакома с Антониной, я в этой клинике обслуживаюсь и пару раз у нее на приеме была. Хорошо и старательно выполняет свою работу, мне нравится.
Игорь
Я тоже пользуюсь услугами Марусич. Как по мне, она отличный стоматолог, добросовестно относится к работе.

• Дніпропетровська державна медична академія, 2008 р.

• Семінар "Актуальні питання поточної діяльності і законодавчого регулювання стоматологічної практики України"
  • Сертифікат стоматологічної освітнього центру «ФЕНЕСТРА», кур навчання «Базовий курс з ортопедичної стоматології»
  • Сертифікат ДУ "Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України" в проходженні базового навчально-профілактичного курсу «Цікава ортопедична стоматологія», 2013 р.
  • Сертифікат "Еталон надгезивної техніки, цементи для фіксації, нові можливості реставрації коронок зубів", 2008 р.
  • Сертифікат кафедри щелепно-лицьової хірургії та стоматології ХНМУ за участь в практичному семінарі "Застосування діодних лазерів в стоматології", 2012 р.
  • Сертифікат освітнього центру CTALIL, про проходження курсу навчання з теми «Особливості відновлення анатомічної форми зубів фронтального та бокової ділянок, в тому числі і після ендодонтичного лікування", 2008 р.