Радуга

Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Многопрофільний медичний центр дитячого здоров’я “Радуга” спеціалізується на виявленні та лікуванні різноманітних дитячих хвороб.

Лікарі клініки надають медичні послуги наступних видів:

• лабораторна діагностика:
  • копрограма;
  • клінічні аналізи крові та сечовини;
  • взяття соскобів;
  • ультразвукова діагностика: щитовидної залози; м’яких тканин; серця; органів шлунково-кишкового тракту; сечового міхура;
  • консультації спеціалістів: хірурга; гінеколога; отоларінголога; педіатра; ортопеда; невропатолога; окуліста; стоматолога; інших докторів.
Є можлівість записатися на прийом лікаря через інтрнет. Клініка обладнана сучасною медичною технікою. Постійно підтримуються комплексні програми обстеження та лікування для всієї родини, а також спеціальна система знижок.

Заклад розташований за наступною адресою: вул. Пушкінська, 31. Клініка приймає пацієнтів 7 днів на тиждень.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Радуга, вартість послуг:

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Відмітка "10" – найвища оцінка
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн: 09:00-18:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Н: 09:00-18:00
Спеціалізований медичний центр "ULife" - це клініка, в якій займаються вирішенням психологічних проблем людини.
Спеціалізований медичний заклад "Клініка здорового хребта і суглобів Доктора Костюка" - це центр, в якій займаються рятуванням від різних хребетних і суглобових патологій, больових відчуттів в цих органах.
Європейська стоматологія це стоматологія європейського рівня у Харкові по українським цінам. Європейська Стоматологія забезпечить вас доброзичливим та професійним лікуванням так само, як у найкращих європейських клініках. Кваліфіковані стоматологи вирішать усі проблеми ваших зубів, застосовуючи новітні досягнення світової стоматологічної медицини. Стоматологія розташована в зручному місці, до нас легко доїхати з будь-якої точки Харкова, Павлове поле, Центр, Олексіївка, Ми знаходимося на проспекті Науки зовсім поряд зі станцією метро “Ім. 23 серпня”
Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-18:00