Кабінет психолога Критської Т. В. на В. Васильківській

8.1
Київ, вул. Велика Васильківська, 32 А (оф. 5)
м.Площа Українських героїв3

або дзвоніть за телефонами:

Інші філії мережі:
Київ вул. Хорива, 31 А (оф. 6)

м.Контрактовая площадь

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
Практикуючий психолог Критська Т.В. надає кваліфіковану допомогу і консультативний прийом пацієнтів різних вікових груп, що мають проблеми психологічного характеру. Спеціаліст допомагає подолати труднощі взаєморозуміння в родині, між дітьми та батьками, в колективі тощо.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Кабінет психолога Критської Т. В. на В. Васильківській, вартість послуг:

• Консультація психолога 1 800

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Прихожу сюда с сыном, начались с ним проблемы как только пошел в школу, хорошо что заметила на раннем этапе. Татьяна Викторовна помогает, спасибо ей.
Валентин
Татьяна Викторовна хороший психолог, неоднократно к ней обращался. Она помогла мне справиться с тяжелым разводом, благодаря ней я снова вернулся к нормальной жизни. Спасибо!
Ира
Регулярно водим к Татьяне Викторовне ребенка, так как считаем, что заботится о психологическом здоровье ребенка крайне важно. Спасибо Богу, что есть такие специалисты, которым не все равно на своих пациентов.
Татьяна Викторовна отличный специалист, всегда придет на помощь пациенту, знает как помочь и поддержать. Я очень рада нашему знакомству.

Лікарі клініки Кабінет психолога Критської Т. В. на В. Васильківській

Критская Татьяна Викторовна
Психолог
Обрати фах
  • Психолог
  • Психотерапевт
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Київ пр-т Василя Порика, 13 Б м.Мінська82 12 м.Сирець62 14 м. Нивки86 15
Центр стимуляції мозку спеціалізується в області неврології і психіатрії, займається лікуванням затримок розвитку різного генезу, розладів аутичного спектру, наслідків травм або перенесених захворювань у дітей і дорослих. Для лікування захворювань використовуються апаратні методи, фізична реабілітація, фізіотерапія, психо-педагогічна корекція.
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-19:00 Н: 09:00-19:00
Центр практичної та прикладної психології "Айгор" спеціалізується на наданні психологічної допомоги та підтримки людям, що страждають від депресії, панічних атак, психотравм, розладів харчової поведінки, підвищеної тривожності, фобій і страхів, психосоматичних захворювань. У штаті центру кваліфіковані фахівці, кандидати психологічних наук.
Пн — Пт: 08:00-20:00
Київ пр-т В. Івасюка 4, корп. 6 (пр-т Героїв Сталінграда) м.Оболонь28 6 м.Мінська37 9
Стоматологічна клініка «Giorno Dentale» на Оболоні надає повний спектр медичних послуг по відновленню зубного ряду, лікування захворювань зубів і ясен. У штаті клініки досвідчені лікарі, використовується новітнє стоматологічне обладнання, високоякісні матеріали.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-18:00
Медичний центр Your Family (Ваша Сім'я) — медустанова, яка спеціалізується на наданні консультативної медичної допомоги дітям. Основні напрямки роботи центру: педіатрія, гінекологія, імунологія, неонатологія.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-15:00 Н: 08:00-15:00