Платформа тверезості у Кропивницькому

Кропивницький, вул. Лесі Українки, 3
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Платформа тверезості у Кропивницькому - медичний центр, який спеціалізується на допомозі пацієнтам з алкогольною та наркотичною залежностями, ігровою залежністю. У клініці працюють сертифіковані фахівці з багаторічним стажем роботи в даній області.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Платформа тверезості у Кропивницькому, вартість послуг:

• Комплексне Лікування алко нарко залежності, ігроманії (в місяць)
  • Лікування нарко алко залежності (Лікування, харчування), 1 добу
  • Підшивка нарко
  • Підшивка алко

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Даже боюсь предположить, что бы могло произойти, если бы врачи клиники Ника не помогли воворемя вылечиться сыну от алкоголизма. Искренне благодарю!
Ира
После аварии муж запил.Самостоятельной выйти из запоя не смог. Обратились сюда и нам помогли. Огромное спасибо!
Кристина
У нас в семье непростая ситуация — отец пил на протяжении 15 лет. В этой клинике врачи уговорили его закодироваться. Уже как 4 месяца не пьет, прям не верится!
Мария Петровна
Зависимость от наркотиков — страшная вещь. Спасибо врачам клиники за терпение и оказанную помощь.
Кристина
Игорь
Здесь мне помогли избавиться от игровой зависимости. До этого часами просиживал за компом, незамечая реальности.
Мария Петровна
Ира
Игорь
Зверніть увагу на інші клініки:
Кропивницький вул. Євгена Чикаленко, 1А, кабінет 410
9,1
Карат — спеціалізований медичний центр, вектор роботи якого спрямований на терапію психосоматичних, психічних, а також психологічних розладів.
Чт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-20:00
Кропивницький б-р Студенський, 6/5
10,0
«ОН Клінік» в Кропивницькому – комфортний медичний центр, оснащений сучасним обладнанням. Саме тут ви можете потрапити на прийом до досвідчених лікарів, які допоможуть ефективно вирішити вашу проблему. До послуг наших пацієнтів просторе приміщення клініки з сучасним ремонтом, доброзичливий і толерантний персонал, відсутність черг і попередній запис.