Медікал-спа Мандарин, косметологічна клініка

4.2
Херсон, (Корабельний район), вул. Потьомкінська, 15 (колиш. Карла Маркса)
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Косметологічна клініка "Медікал-СПА Мандарин" спеціалізується в області релаксаційних процедур, відновленні здоров'я та краси.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медікал-спа Мандарин, косметологічна клініка, вартість послуг:

• Лазерна епіляція (видалення волосся)
  • Лазерна епіляція (видалення волосся) стегон
  • Лазерна епіляція (видалення волосся) пахви
  • Лазерна епіляція (видалення волосся) рук
  • Лазерна епіляція (видалення волосся) спини
  • Лазерна епіляція (видалення волосся) сідниць
  • Кріотерапія (лікування холодом)
  • Кріотерапія (лікування холодом) обличчя
  • Мезотерапія (ін'єкції вітамінів)
  • Мезотерапія (ін'єкції вітамінів) стегон і сідниць
  • Вакуумно-роликовий масаж та LPG
  • Біостимуляція тіла
  • Ультразвукова кавітація
  • Кавітація (позбавлення від жиру) на животі
  • Лімфодренаж мікрострумом (мікрострумовий лімфодренаж обличчя)
  • Ультрафонофорез
  • Хіропластичний масаж обличчя
  • Гемолімфодренажний масаж
  • Венозний дренаж (обличчя)
  • Антицелюлітний масаж
  • Пресотерапія

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Екатерина
Администратор плохо выполняет свою работу. Была в салоне несколько раз по подарочному сертификату, при посещении в назначенное время пришлось ждать 30 мин, администратор уточнил что " мы и так вам пошли на уступки , срок действия сертификата истек а мы вас приняли так, что ждите" (хотя я записывалась по тел и об этом разговора не было, покупала сертификат с молодым чел. и срок у меня был еще 10 дней), с возмущением я попросила показать мой сертификат( они его забирают при первом посещении и сохраняют) на что админ. попросила подождать час, я подождала но мне так и не предоставили подтверждения и админ не однократно повторяла " что пошла на уступки мне" . РЕКОМЕНДУЮ салону поменять администратора, так как девушка не справляется со своей работой, не может находит подход к клиенту и решать такие ситуации. Я очень возмущена, что администратор не принес извинения за то что пришлось ждать, в то же время ссылался на " уступки со стороны салона" которых не было, и не смогла это подтвердить !!!!!!!
Карина
Мандарин мне порекомендовала подруга. Хожу туда на массаж, прессотерапию и процедуры по уходу за кожей. Нравится, что есть очень большой выбор косметологических и оздоравливающих процедур. И атмосфера очень подходящая – комфортно и уютно.
Зверніть увагу на інші клініки:
Херсон вул. М. Грушевського, 100
У даному ліцензованому медичному закладі вас прийме досвідчений лікар з понад 20-річним стажем. Лікар, кваліфікований у мануальній медицині (остеопатія, прикладна кінезіологія, голкотерапія), на консультації не лише зніме ваші болі та інші симптоми, а й виявить їх корінь та надасть рекомендації для подальшого лікування.
Сб: 08:00-17:00 Н: 09:00-16:00
Херсон вул. Комарова, 2
7,7
Діагностичний центр надає послуги якісної магнітно резонансної томографії. Лікарі-рентгенологи з багаторічним практичним досвідом займаються проведенням і описом МРТ досліджень різного ступеня складності. Всі дослідження проводяться на МР-сканері PHILIPS Achieva 1,5т.