НоваМед, медичний центр

Чернігів, вул. 1-го Травня, 172
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Медичний центр "Новамедіа" спеціалізується у наданні кваліфікованої допомоги в області гінекології. В установі працюють фахівці більш шести медичних напрямків: акушери-гінекологи, терапевти, хірурги-ендоскопісти, фахівці з ультразвукової діагностики та лабораторних досліджень.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

НоваМед, медичний центр, вартість послуг:

• УЗД (ультразвукове дослідження)
  • Консультація гінеколога

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Наташа
Так держать молодцы
Огромнейшее спасибо всему персоналу клиники НоваМед и отдельно доктору Отрошко Василию Васильевичу, который делал мне операцию. Всё на высочайшем уровне, а главное с заботой, вниманием и поддержкой! Буду вечно Вам благодарна! Спасибо!
Маруфенко Елена
Огромное спасибо всему персоналу НоваМед. Вы лучшие... Успехов вам и процветания.
Перебувала на обліку по вагітності. Все на вищому рівні. Приємний і дбайливий медперсонал. Дуже круті палати, кабінет для огляду жінок і все інше. В цю клініку хочеться приходити знову і знову. Особливо вдячна Пантюх Оксані Вікторівній, саме вона вела мою вагітность. Відношення прекрасне. Дякую також всім хто працює в НоваМед та засновникам такого чудового закладу. Гарних вам пацієнтів та розвитку і процвітання. Я задоволена їхньою роботою. Моя оцінка 100!!! Рекомендую.
Катерина
Очень хорошее отношение к людям!!! Внимательный персонал. В палатах евро ремонт и кондиционер. Благодарю клинику Нова Мед. Побольше бы в Чернигове таких клиник и врачей )))
Спасибо большое всему персоналу клиники за созданную теплую атмосферу, качество услуг и особенно ценно индивидуальный подход к каждому пациенту! Рекомендую!!!!
Олга
03 квітня '18р.
Замечательная клиника с добродушным персоналом и лучшими специалистами своего дела) Очень довольна) Отдельное спасибо Василию Васильевичу)
Саша
Выбрала для наблюдения за беременностью этот центр. Мне понравилась здесь обстановка, а потом и врач. Очень трепетное отношение к беременным. Чтобы кто-то давил, пугал, как рассказывают девочки - такого и близко нет. Все без нервотрепок, спокойно. Да, еще хочу отметить комфортность - от удобных диванчиков для ожидания до гинекологических кресел с мягкими кожаными подколенниками. Ходить сюда на осмотры одно удовольствие.

Зверніть увагу на інші клініки:
У відділенні приймаються всі види лабораторних досліджень крові, гінекологічних та урологічних мазків, аналізи калу і сечі.
Пн — Пт: 08:00-10:30
Пн — Пт: 08:00-16:00
Чернігів вул. Івана Мазепи, 55 (оф. 8)
8,4
Німчук Анатолій Богданович, лікар-невролог з більш ніж 15 роками професійного досвіду. Прихильник сучасної (доказової) неврології. Виконує обстеження і призначає лікування пацієнтам з головним болем, запамороченням, розладами емоційної сфери та ін. Проходив стажування на базі Королівського коледжу Лондона.
9,6
Чернігівський медичний центр "Віді" спеціалізується на комплексному обстеження організму, консультації лікарів та амбулаторне лікування.