Медакустика, центр реабілітації слуху в Білій Церкві

Пн — Пт: 09:00-18:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Центр реабілітації слуху "Медакустика" в Білій Церкві (філія всеукраїнської компанії "Медакустика") надає широкий спектр послуг по вирішенню проблем слуху, мови і голосу всім категоріям пацієнтів, в тому числі дітям. Тут можна пройти комплексне обстеження слуху, підібрати слуховий апарат і отримати повний супровід на весь період його носіння.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медакустика, центр реабілітації слуху в Білій Церкві, вартість послуг:

• Консультація лікаря-аудіолога
  • Аудіометрія (вимірювання гостроти слуху)
  • Імпедансометрія
  • Отоакустична емісія (ОАЕ)
  • Підбір і налаштування слухового апарату
  • Налаштування слухового апарату без гарантії куплених у нас
  • Виклик отоларинголога додому з обладнанням
  • Консультація аудіометриста-слухопротезиста

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
24 квітня '18р.
Сын уехал за границу, и теперь некому было настроить мне слуховой аппарат, все там в инструкции не по нашему, сами понимаете. Благо в нашем городе есть ваш центр с внимательным персоналом. Дай вам бог здоровья и терпения.
Маргарита
10 квітня '18р.
Добрый день! Вы спасли меня! Спасибо огромное вам - МЕДАКУСТИКА решила проблемы со слухом. Теперь я наслаждаюсь первыми словами своих внуков.
09 квітня '18р.
В Белой Церкви слава Богу хоть нормальную клинику открыли. Цены практически как везде, но условия и отношение на уровне евростандартов.
Вера
Отдавала в ремонт свой СА 2 месяца назад,после трех месяцев пользования. Мой сурдолог не отвечал на телефонные звонки. Соседка посоветовала обратиться к вам. Ребята видно на совесть работают. Хочется поблагодарить их за хорошую работу.
Христина
Прикольный сайт, все ясно понятно, без ненужной информации. Оставил номер, мгновенная реакция оператора просто подкупила меня не полениться, а приехать к вам на обследование. Обычно я сижу до последнего.
Иван
Классно что теперь не нужно возить ребенка в Киев, теперь вы и у нас открылись. Всегда внимательные врачи, современное оборудование. Качество и график устраивает, рекомендую всем, у кого тоже такие же особенности.
Тарас
Меня обследовали высококвалифицированные специалисты Медакустики, спасибо им большое. Теперь я буду пользоваться услугами вашего центра только у вас. Молодой, профессиональный коллектив!
Виктор
Последнее время слышу голоса в голове. Как в тунеле. Думала, все, приехала. Сергей посоветовал мне обратиться в вашу Медакустику пока не поздно. Прошла комплексное обследование слуха и записала мужа, чтоб тоже проверился.

Зверніть увагу на інші клініки:
Біла Церква м. Біла Церква, вул. Леваневського
8,6
Наркологічний центр «Свобода» в Білій Церкві - медичний заклад, який допомагає пацієнтам позбутися хімічної і нехімічної залежностей. У своїй роботі лікарі клініки використовують комплексний підхід, який полягає в соціальній і психологічній реабілітації пацієнтів.
Біла Церква вул. Ярослава Мудрого 5/13
9,6
«ОН Клінік» в Білій Церкві – перший сучасний медичний центр для дорослих. Пацієнти мають змогу отримати послуги у відділеннях проктології, дерматології, гастроентерології, трихології, хірургії, гінекології, сімейної медицини, отоларингології, діагностики (ендоскопії та УЗД). Клініка оснащена найкращим обладнанням світових виробників, а прийом ведуть висококваліфіковані фахівці.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-18:00 Н: 10:00-16:00
ЛОР-центр та центр слуху «Беттертон» у Білій Церкві вже більше 7 років спеціалізується на передовій сурдології й отоларингології, надаючи пацієнтам широкий спектр послуг з діагностики слуху, підбору та налаштування слухових апаратів, виготовлення індивідуальних вкладишів, берушей тощо. Займається діагностикою та комплексною терапією запальних, інфекційних та хронічних патологій ЛОР-органів.
Пн — Пт: 09:00-18:00