Сантегра (Santegra), центр комп'ютерної діагностики

Пн — Пт: 09:00-19:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр комп'ютерної діагностики "Santegra" займається діагностикою та терапією різних захворювань методами нетрадиційної медицини.

Послуги, які надає центр:

• вегето-резонансне тестування;
  • резонансно-частотна терапія;
  • інформтерапия;
  • гомеопатичне лікування;
  • дієтотерапія.

Переваги установи - безмедикаментозне лікування, широкий вибір апаратного діагностування, вся діяльність ліцензована МОЗ.

Місце розташування центру - вул. Софії Петровської, 7/19, у районі пл. Ім. Артема.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Сантегра (Santegra), центр комп'ютерної діагностики, вартість послуг:

• Консультація гомеопата
  • Гомеопатичне лікування (гомеопатія)
  • Консультація гомеопата
  • Біорезонансна терапія (БРТ)
  • Метод Р.Фолля
  • Пакет «Акушерський скринінг» (тест (РАРР, бета-ХГЧ), тест (АФП, бета-ХГЧ, Естріол), УЗД на 11-14, 16-18, 21-22, 30-32 тижнях з доплерометрією, передпологове УЗД)
  • Комбінований потрійний тест (АФП, бета-ХГЧ, Естріол) на 16-19 тижні вагітності УЗД в 16-19 тижнів, оцінка ризику генетичних вад розвитку плоду)
  • Комбінований потрійний тест. Двійнята. (АФП, бета-ХГЧ, Естріол) на 16-19 тижні вагітності УЗД в 16-19 тижнів, оцінка ризику генетичних вад розвитку двійні)
  • Лікування фобій
  • Лікування панічних атак
  • Лікування депресії
  • Лікування безсоння
  • Вегетативний резонансний тест (ДРТ)
  • Резонансно-частотна терапія
  • Інформотерапія

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
ТАТЬЯНА
08 квітня '21р.
Диагностика на высшем уровне ! Всё компетентно и профессионально. Радует отношение персонала - осталась очень довольна !
08 квітня '21р.
Точнейшая диагностика всего организма в течение 2 часов без сдачи анализов (крови, мочи и кала). Всё абсолютно достоверно соответствует всем вашим болезням о которых вы знаете плюс заболевания которые Наши врачи традиционной медицины не вылечили, а залечили и загнали в глубокую хронику! Такое оборудование должно быть в каждом медицинском учреждении это сэкономила бы наше время, деньги и конечно нервы ! За персонал отдельная благодарность - внимательность, компетентность , профессионализм. Подбор препаратов и лечение подбирается индивидуально, учитываются особенности вашего организма .Все препараты сертифицированы и безопасны! Чистенько , уютно, тепло и светло! Огромное спасибо всему коллективу Santegra! РЕКОМЕНДУЮ !
Тетяна
Дуже вдячна фахівцям центра за вирішення проблеми зі здоровям дитини. Жодна клініка у нашому місці не змогла навіть поставити діагноз, не кажучі про те що вилікувати. Лікувалися в центрі довго десь 2 місяці, так як хвороба була запущена (ми самі винні). Дякую.
Зверніть увагу на інші клініки:
Кривий Ріг пр-т Мира, 5 Б
9,2
Всім, кому необхідно пройти якісну діагностику на сучасному обладнанні, свої послуги пропонує МРТ-центр в Кривому Розі. Центр має у своєму розпорядженні магнітно-резонансний томограф AIRIS Mate (відкритого типу), що дозволяє провести обстеження різних зон тіла і структур організму.
Пн — Пт: 08:00-18:00
Кривий Ріг вул. Хабаровська, 6
8,7
Оздоровчий центр Щербакова — це спеціалізований медичний заклад, де надається допомога з різних напрямків. У клініці працюють профільні фахівці, які регулярно підвищують кваліфікацію та є прямими учасниками наукових конференцій та симпозіумів.
Пн — Пт: 10:00-18:00
Кривий Ріг вул. Лермонтова, 29
8,7
Медичний центр слуху "Беттертон" у Кривому Розі спеціалізується на діагностиці проблем зі слухом, займається відновленням слуху за допомогою слухових апаратів виробництва США. Це філія великої мережі однойменних медичних центрів.
Кривий Ріг вул. Катеринівська, 1
Коровін Ігор Володимирович - лікар вищої категорії, спеціалізується на проблемах загальної неврології, реабілітології, вертебрології та рефлексотерапії. Автор шести друкованих наукових робіт, член Української асоціації фізіотерапевтів та реабілітологів.
Пн — Пт: 09:00-17:00