Медакустика, центр реабілітації слуху у Кривому Розі

Пн — Пт: 09:00-18:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Філія всеукраїнської компанії "Медакустика" в Кривому Розі - реабілітаційний центр, що пропонує професійні рішення проблем слуху, мови та голосу у дорослих і дітей. Тут надаються послуги з комплексного обстеження слуху, підбору слухового апарату і комплексному медичному супроводу протягом усього періоду його носіння.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медакустика, центр реабілітації слуху у Кривому Розі, вартість послуг:

• Консультація лікаря-аудіолога
  • Аудіометрія (вимірювання гостроти слуху)
  • Імпедансометрія
  • Отоакустична емісія (ОАЕ)
  • Підбір і налаштування слухового апарату
  • Налаштування слухового апарату без гарантії куплених у нас
  • Виклик отоларинголога додому з обладнанням
  • Консультація аудіометриста-слухопротезиста

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Оля
06 квітня '18р.
Классно, что в Медакустике, в отличие от других клиник нашего города, отоларинголога можно вызвать на дом! Что б не бегать и не стоять в очередях. Особенно когда цены на услуги копейки. Спасибо! Так держать! Вот это я понимаю, команда.
Вероника
Замовила слуховий апарат у вашій клініці, приємною несподіванкою виявилось безкоштовне надання медичних послуг, а це в нашому місті , та і взагалі, в нашій країні - рідкість.
С возрастом начал ухудшаться слух, а потом и вовсе пропал. Не знала что делать, постоянно все перепрашивала, раздражала родных и близких. У вас мне помогли. Теперь я снова в "коллие", работаю коллектором, постоянно на телефоне, все слышу. Спасибо
Максим
Я переселенец из Авдеевки, во время обстрела частично потерял зрение и слух. Слава Богу назначили мне пенсию по инвалидности и теперь я лечусь у вас. Цены радуют и медсестры. Добрые и отзывчивые.
Виталик
За долгие годы работы на заводе практически потерял слух, не думал, что можно как то это исправить. У вас мне помогли, достаточно быстро и я снова стал слышать и радоваться жизни. Идем в Европпу вместе с Медакустикой.
Марта
Никак не могли подобрать отцу нормальный слуховой аппарат. Случайно наткнулись на ваш сайт, понравилась быстрая оперативность операторов. Перезвонили, записали. В Кривом Роге ваша клиника находка.

Зверніть увагу на інші клініки:
Кривий Ріг пр-т Мира, 5 Б
9,2
Всім, кому необхідно пройти якісну діагностику на сучасному обладнанні, свої послуги пропонує МРТ-центр в Кривому Розі. Центр має у своєму розпорядженні магнітно-резонансний томограф AIRIS Mate (відкритого типу), що дозволяє провести обстеження різних зон тіла і структур організму.
Пн — Пт: 08:00-18:00
Кривий Ріг вул. Катеринівська, 1
Коровін Ігор Володимирович - лікар вищої категорії, спеціалізується на проблемах загальної неврології, реабілітології, вертебрології та рефлексотерапії. Автор шести друкованих наукових робіт, член Української асоціації фізіотерапевтів та реабілітологів.
Пн — Пт: 09:00-17:00
Кривий Ріг проспект Миру, 31
7,5
Медичний центр ударно-хвильової терапії «OCSARAT MEDICAL» — клініка, що спеціалізується на терапії різних патологій у галузі неврології, урології, ортопедії та травматології, естетичної медицини та косметології, стоматології, гінекології, оториноларінгології. Усі філії оснащено найновішим високотехнологічним обладнанням швейцарської фірми Storz Medical.
Кривий Ріг вул. Хабаровська, 6
8,7
Оздоровчий центр Щербакова — це спеціалізований медичний заклад, де надається допомога з різних напрямків. У клініці працюють профільні фахівці, які регулярно підвищують кваліфікацію та є прямими учасниками наукових конференцій та симпозіумів.
Пн — Пт: 10:00-18:00