Візіум, клініка відновлення зору в Краматорську

6.6
Краматорськ, вул. Героїв України, 17
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Спеціалізована клініка відновлення зору "Візіум" в Краматорську відноситься до мережі медичних установ, які займаються всіма видами діагностики та лікування захворювань органів зору. У філії працюють кваліфіковані лікарі-офтальмологи, офтальмохірурги. Приймають дорослих пацієнтів і дітей.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Візіум, клініка відновлення зору в Краматорську, вартість послуг:

• Лазерна корекція зору (методом LASIK) при міопії з астигматизмом (до -5)
  • Лазерна корекція зору (методом LASEK) при міопії з астигматизмом (до -5)
  • Лазерна корекція зору (методом LASIK) при міопії з астигматизмом (від -5 і вище)
  • Лазерна корекція зору (методом LASEK) при міопії з астигматизмом (від -5 і вище)
  • Лазерна корекція зору (методом LASIK) при гіперметропії (до +3)
  • Лазерна корекція зору (методом LASIK) при гіперметропії (від +3)
  • Хірургічне та лазерне Лікування катаракти
  • Консультація офтальмолога
  • Комп'ютерна периметрія очей (дослідження обмежень зору)
  • Тонометрія очей (визначення ВОТ)
  • Підбір окулярів для зору
  • Підбір лінз для дітей та дорослих
  • Лазерне та хірургічне лікування (лікувальна терапія) астигматизму
  • Консультація офтальмолога
  • Хірургічне лікування косоокості у дітей та дорослих

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Элла
В 2016 году в краматорском офтальмологическом центре "Визиум" я перенесла операцию по поводу замены хрусталика на обоих глазах при высокой близорукости (хирург Д.В. Гончаров), Врач предупредил о возможных рисках, но стремление видеть без очков у меня возобладало. В течение пяти лет зрение было отличным, до 90%, но в ноябре 2021 года из-за ослабления связок в правом глазу хрусталик потерял ориентацию. 28 ноября хирургом Явтушенко В.В. мне была выполнена репозиция хрусталика. Благодаря высокому профессионализму и большому опыту врача зрение появилось вновь. Послеоперационное лечение я прохожу у грамотного и очень чуткого к пациентам ретинолога Черний Ю.В. Ее работа - души высота, ее мастерство - ее красота! Выражаю сердечную благодарность врачам и всему медперсоналу за квалифицированную помощь и исключительную доброжелательность. Желаю вашему дружному коллективу дальнейших успехов в оздоровлении жителей Донецкого края. Крепкого здоровья вам, вашим родным и близким!
Олег
Непогана клініка з нормальним переліком послуг. Прийшов перевірив зір, відразу ж на місці підібрали окуляри та ніяких складнощів, та додаткового відвідування оптики. Мене все влаштувало.
Делала лазерную коррекцию зрения и результат того стоил. Ребята, я снова нормально вижу и могу жить без очков! Что касается самой процедуры, особого дискомфорта я не испытывала, да и весь процесс занял не более 15 минут и это включая подготовку. Врач все объяснил, дал рекомендации и сказал прийти на плановый осмотр. Я всем более чем довольна!
Хочу сказать огромное спасибо центру Визиум, приветливый персонал, грамотные и высоко квалифицированные врачи, обслуживание на высшем уровне. Очень рекомендую этот центр.
Галина Кузнецова
От всей души и чистого сердца благодарю весь коллектив филиала Киевской клиники восстановления зрения «ВИЗИУМ» (на базе медицинского центра «Диагностика» в г. Краматорске) Особые слова благодарности хочу выразить позитивному, доброму доктору Дмитрию Викторовичу Гончарову. За чуткость, понимание и профессионализм . Огромное спасибо за Ваш ТАЛАНТ и золотые руки. Желаю всему коллективу профессиональных успехов в нелегком труде. Огромное всем спасибо!
Кумпан Галина
Доброго дня всем.Я делала операции по удалению катаракты и имплантации искусственных хрусталиков 20 декабря и 17 января .Все прошло на высшем уровне,я осталась очень довольна.Зрение на обоих глазах 100%,а было по 20%.Спасибо огромное Дмитрию Викторовичу Гончарову и всему персоналу медцентра за отличную работу!Люди,не ждите пока ваше зрение упадет до 0%,чем раньше сделана такая операция,тем больше гарантия успеха.Всем здоровья!
Хочу выразить благодарность коллективу медицинского центра "Визиум". Была приятно удивлена уровнем квалификации докторов, уровнем обслуживания. Спасибо вам что делаете нас счастливее и здоровее.
Татьяна Дученко 28 .08 2017.
Огромная благодарность Дмитрию Викторовичу Хирург от БОГА ...Благодарю за ВАШИ золотые ручки и позитив ....
Николай
30 листопада '-1р.
В «Визиум» направили на томографию сетчатки, остался приятно удивлён как современным оборудованием, так и отношением персонала. Как в Европе побывал) Так что и лечение решил продолжить в этой же клинике. Врачи толковые и удобное расположение.
Зверніть увагу на інші клініки:
Краматорськ м. Покровськ, вул. Маршала Москаленка 144
7,2
Пн — Пт: 08:00-13:00
Краматорськ м. Добропілля, м-н Молодіжний, 6а
6,7
Пн — Пт: 07:30-11:00
Краматорськ м. Дружківка, вул. Соборна, 22
9,5
Медична лабораторія "Нова діагностика" м. Дружківка відноситься до мережі діагностичних лабораторій, спеціалізується на проведенні різних аналізів і досліджень. Деякі з проведених аналізів не мають аналогів в країні.
Пн — Пт: 08:00-13:00
Краматорськ вул. Олекси Тихого, 31
9,8
Медична лабораторія "Нова діагностика" м. Краматорськ відноситься до мережі однойменних діагностичних центрів, спеціалізується на проведенні різних лабораторних досліджень. Крім стандартних аналізів лабораторія пропонує унікальні дослідження, не вживані в інших медичних установах.