Приватні клініки в Краматорську

Активований частковий тромбопластиновий час (АЧТЧ) 60 грн
Знайдено 6 клінік

Сб
Элла
В 2016 году в краматорском офтальмологическом центре "Визиум" я перенесла операцию по поводу замены хрусталика на обоих глазах при высокой близорукости (хирург Д.В. Гончаров), Врач предупредил о возможных рисках, но стремление видеть без очков у меня возобладало. В течение пяти лет зрение было отличным, до 90%, но в ноябре 2021 года из-за ослабления связок в правом глазу хрусталик потерял ориентацию. 28 ноября хирургом Явтушенко В.В. мне была выполнена репозиция хрусталика. Благодаря высокому профессионализму и большому опыту врача зрение появилось вновь. Послеоперационное лечение я прохожу у грамотного и очень чуткого к пациентам ретинолога Черний Ю.В. Ее работа - души высота, ее мастерство - ее красота! Выражаю сердечную благодарность врачам и всему медперсоналу за квалифицированную помощь и исключительную доброжелательность. Желаю вашему дружному коллективу дальнейших успехов в оздоровлении жителей Донецкого края. Крепкого здоровья вам, вашим родным и близким!
Олег
Непогана клініка з нормальним переліком послуг. Прийшов перевірив зір, відразу ж на місці підібрали окуляри та ніяких складнощів, та додаткового відвідування оптики. Мене все влаштувало.
Делала лазерную коррекцию зрения и результат того стоил. Ребята, я снова нормально вижу и могу жить без очков! Что касается самой процедуры, особого дискомфорта я не испытывала, да и весь процесс занял не более 15 минут и это включая подготовку. Врач все объяснил, дал рекомендации и сказал прийти на плановый осмотр. Я всем более чем довольна!
Станислав
Сдавал здесь анализы, хорошая лаборатория. Приятное обслуживание и цены.
Cеть "Новая диагностика"
8,9
Краматорськ вул. Олекси Тихого, 31
Медична лабораторія "Нова діагностика" м. Краматорськ відноситься до мережі однойменних діагностичних центрів, спеціалізується на проведенні різних лабораторних досліджень. Крім стандартних аналізів лабораторія пропонує унікальні дослідження, не вживані в інших медичних установах.
  • Трийодтиронин вільний (ТЗ віл) 120
6,7
Краматорськ, м. Добропілля, м-н Молодіжний, 6а
Cеть клиник "Визиум"
Краматорськ вул. Героїв України, 17
Спеціалізована клініка відновлення зору "Візіум" в Краматорську відноситься до мережі медичних установ, які займаються всіма видами діагностики та лікування захворювань органів зору. У філії працюють кваліфіковані лікарі-офтальмологи, офтальмохірурги. Приймають дорослих пацієнтів і дітей.
5,7
Краматорськ вул. Банківська, 85
Філія медичного закладу "Лікарня сімейної медицини", створеного в 1995 році, спеціалізується в області комп'ютерного сканування. Пацієнтів приймає професор, кандидат медичних наук, лікарі вищої категорії кваліфікації.