ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ (Healthy&Happy) на Тарасівській

Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-14:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Хелсі енд Хеппі (Healthy&Happy) на Тарасівській – це один із медичних центрів широкої мережі клінік Healthy&Happy, в яких надаються послуги медичного огляду (огляди), відповідно до існуючих медичних практик та технічних протоколів у такі країни, як Австралія, Великобританія, Канада, Південна Корея, США та Нова Зеландія.

Центр оснащений сучасним обладнанням європейських виробників для проведення у стислі терміни всіх необхідних інструментальних та лабораторних досліджень. Профільні лікарі, які здійснюють прийом, акредитовані на проведення відповідних медичних обстежень.

Наші переваги:

• Медичний центр Healthy&Happy отримав підтвердження з боку Американського посольства на співпрацю;
  • Гарантуємо наявність усіх необхідних вакцин;
  • Ми працюємо згідно стандартів ISO, що дає можливість захистити пацієнтів від лікарських помилок, шахрайства.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ (Healthy&Happy) на Тарасівській, вартість послуг:

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Відмітка "10" – найвища оцінка
Зверніть увагу на інші клініки:
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 А м.Шулявська10
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00