Кабінет гінеколога Фролової О.В.

5.1
Безкоштовна парковка
Дніпро, вул. Велика Діївська (Братів Трофімових), 111 (стаціонар, 1 поверх)
р.Новокодацький
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Фролова Олена Володимирівна - гінеколог зі стажем роботи понад 25 років, володіє найсучаснішими методами діагностики та лікування гінекологічних захворювань. Здійснює ведення вагітності, в тому числі ускладненої.
  • Ціни на послуги

• Консультація гінеколога
  • Ведення вагітності
  • Лікування патології шийки матки
  • Аспіраційна біопсія порожнини матки
  • Лікування запальних захворювань органів малого таза
  • Лікування порушень менструального циклу
  • Лікування клімаксу (менопаузи)

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
08 травня '21р.
Лучший доктор, внимательный, опытный, и не водит вилами по воде, говорит чётко и по существу:))
Наблюдаюсь у доктора Фроловой больше 10лет.Всё всегда на высшем уровне.Благодаря правильно подобранному лечению вступаю в новый этап своей жизни без каких-либо сложностей и неприятных ощущений .Если вы еще в поиске своего гинеколога, рекомендую !
Шошкiна Наталья
06 квітня '20р.
Очень хороший и внимательный доктор.
Карина
В этой гинекологической клинике наблюдаюсь уже больше года. Меня все устраивает. Эффективное лечение, уютная атмосфера и доброжелательное отношение. Кто еще в поиске гинеколога, то я смело рекомендую обратиться сюда. Уверенна, что не пожалеете.
Нина
Обращалась в эту клинику, во время климакса. Врач очень понравилось, дала много ценных советов и рекомендаций, благодаря которым, мои неприятные симптомы уменьшились, а позже, и вовсе исчезли. Теперь мое состояние в норме. В целом, я довольна.
Даша
Попала в эту клинику по рекомендации подруги. Я осталась довольна предоставленными услугами. Все прошло на высшем уровне. Мое заболевание здесь излечили за считанные дни, теперь если вдруг что, только сюда. Цены, кстати, тоже здесь адекватные.
Никогда не любила ходить к гинекологам, но приходилось. И только после того, как попала на прием к Елене Владимировне, поняла, что осмотр может быть безболезненным, а отношение врача человеческое. Так что теперь хожу только к Фроловой))
Зверніть увагу на інші клініки:
Дніпро пр-т Петра Калнишевського, 29 А р.Індустріальний
7,2
Медичний центр Veles-Med (Велес-Мед) надає допомогу пацієнтам в області краси та здоров'я. Клініка працює за такими напрямками - психологія, неврологія, психотерапія, лазерна хірургія, косметологія і інші.
«ОН Клінік Дніпро» — це багатопрофільний медичний центр, який є частиною міжнародної мережі «ОН Клінік», заснованої в Ізраїлі у 1987 році. Наші медичні центри мають доступ до передових технологій для діагностики та лікування захворювань, а накопичений досвід наших лікарів робить їх експертами у своїх профільних медичних областях.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-17:00
Дніпро вул. Святослава Хороброго (колиш.Чкалова), 60
Клініка доктора Медведєва - це сучасний медичний заклад, що спеціалізується на діагностиці та лікуванні основних захворювань. Центр надає комплексні послуги в умовах амбулаторії. Додатково клініка спеціалізується на проведенні хірургічних методів відновлення естетики.
ON Clinic Дніпро— це дитяче відділення, що надає комплексні послуги по лікуванню та діагностиці загальних захворювань у дітей. На території центру представлено сучасне обладнання, яке дозволяє отримати точні результати. Клініка працює згідно встановленим міжнародним стандартам.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-17:00