Лікування зубів під наркозом в Житомирі (відкриті по нед. клініки)

Знайдена 1 клініка

Валерій
Високий професіоналізм, позитивне ставлення з боку персоналу. Вісі питання щодо вирішення проблеми пацієнта вирішуються з максимальною ефективністю і якістю. Особлива подяка Сірошу Володимиру. Цілком задоволений. Рекомендую.
Надежда
Огромное спасибо, качество отличное, уже второй год "ношу" их работу и совсем не жалуюсь. Я действительно перестала бояться ходить к стоматологу. СПАСИБО
Наталія
Не відповідальний підхід. Якість виконаної роботи не задовольнила. Розтягують замовлення на довгий період, першу частину роблять швидко, щоб не втратити клієнта, а другу, як вийде, адже клієнт на гачку з роздовбаним зубом. Більше не звернуся.
Леонид
Несколько раз подряд обращаюсь именно к Сирошу. Хочу выразить большую благодарность этому стоматологу. Действительно мастер своего дела, все делает аккуратно и надежно.
5,3
Житомир вул. Перемоги, 52
Стоматологічна клініка доктора Сіроша пропонує професійне лікування та профілактику хвороб зубів за європейськими стандартами.
  • Лікування зубів під наркозом