Лікування флюсу в Житомирі

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
7,4
Житомир вул. Перемоги, 52
Стоматологічна клініка доктора Сіроша пропонує професійне лікування та профілактику хвороб зубів за європейськими стандартами. Приймає лікар: Сірош Володимир
Наталія, 10 травня '17р.

Не відповідальний підхід. Якість виконаної роботи не задовольнила. Розтягують замовлення на довгий період, першу частину роблять швидко, щоб не втратити клієнта, а другу, як вийде, адже клієнт на гачку з роздовбаним зубом. Більше не звернуся.

Працює з 08:00-20:00
Сб: 08:00-20:00 Нд: 10:00-15:00
7,3
Житомир вул. Домбровського, 3
Стоматологічна клініка «Омега Дент» надає кваліфіковану медичну допомогу у лікуванні зубів, ясен, виконує профілактичні огляди, має власну зуботехнічну лабораторію.
Віктор, 11 січня '17р.

Виникла потреба у протезуванні, тож я звернувся до «Омега Дент». Спеціаліст усе доступно мені пояснив, які будуть етапи протезування і як вони будуть проходити. Панорамний знімок щелепи мені робили тут же. Протези за моїми мірками виготовили досить швидко, установка пройшла добре. Задоволений роботою лікаря та якістю протезів!

7,2
Житомир вул. Котовського , 60
Центр естетичної стоматології «Дент Арт» понад 10 років пропонує медичну допомогу в лікуванні зубів, протезуванні, відновленні гарної усмішки.
Гончаренко, 08 січня '17р.

Давно користуємося послугами стоматології «Дент Арт». Вони надають широкий спектр послуг на дуже високому рівні, тому потреби шукати іще якусь клініку просто не виникає. Умілі та кваліфіковані робітники, сучасне обладнання та якісні матеріли – для нас це найголовніше в стоматології, і тут ми це знайшли.

Працює з 08:00-21:00
Житомир пл. Путятинська, 2
Стоматологічна клініка "Клевер Дент" спеціалізована в галузі лікування та профілактичного догляду при хворобах зубів та ясен.
Валентин, 15 січня '17р.

Звернувся до «Клевер Дент» із зубним болем та кровоточивістю ясен. Лікар пояснив мені, що виникло запалення пародонту. Після лікування відчуваю себе чудово, тож нарікань ніяких не має. Буду звертатися сюди іще.

Працює з 10:00-20:00
Житомир вул. Велика Бердичівська, 54
Стоматологічний кабінет «Еліт» займається лікуванням захворювань ротової порожнини та відновленням зубного ряда.
Богдана, 08 січня '17р.

Моя донечка погоджується піти до стоматолога тільки якщо ми йдемо в «Еліт» – лікар дійсно уміє знайти підхід до дітей. Мене влаштовує розташування і якість виконання робіт. Сама проходила тут вибілювання та ультразвуковий скейлінг.

Працює з 09:00-19:00