Лікування зубів в Житомирі

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Послуга Ціна
Лікування зубів від 65
7,7
Житомир вул. Хлібна, 25
Стоматологічна клініка «Прем’єр-Дент» спеціалізована у галузі лікування та профілактиці захворювань ротової порожнини. Приймають лікарі: Ксюковська Анжела Миколаївна, Павлюк Альона Михайлівна, Єгоренкова Тетяна Вікторівна
Женя, 24 лютого '17р.

Лечила у Павлюк в прошлом месяце зуб, по качеству никаких претензий, внешне не от личить от здорових зубов. Ну короче, Алена Михайловна знает, как збавить пациента от проблемы, чтобы к ней больше не возвращаться.

Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-18:00 Нд: 09:00-18:00
7,4
Житомир вул. Перемоги, 52
Стоматологічна клініка доктора Сіроша пропонує професійне лікування та профілактику хвороб зубів за європейськими стандартами. Приймає лікар: Сірош Володимир
Наталія, 10 травня '17р.

Не відповідальний підхід. Якість виконаної роботи не задовольнила. Розтягують замовлення на довгий період, першу частину роблять швидко, щоб не втратити клієнта, а другу, як вийде, адже клієнт на гачку з роздовбаним зубом. Більше не звернуся.

Сб: 08:00-20:00 Нд: 10:00-15:00
7,3
Житомир вул. Домбровського, 3
Стоматологічна клініка «Омега Дент» надає кваліфіковану медичну допомогу у лікуванні зубів, ясен, виконує профілактичні огляди, має власну зуботехнічну лабораторію.
Віктор, 11 січня '17р.

Виникла потреба у протезуванні, тож я звернувся до «Омега Дент». Спеціаліст усе доступно мені пояснив, які будуть етапи протезування і як вони будуть проходити. Панорамний знімок щелепи мені робили тут же. Протези за моїми мірками виготовили досить швидко, установка пройшла добре. Задоволений роботою лікаря та якістю протезів!

7,3
Житомир вул. Театральна, 4
Клініка сучасної стоматології «Дентал+» на Театральній створена у 2001 році, займається лікуванням зубів, естетичним відновленням ротової порожнини.
Роза, 04 січня '17р.

Син довгий час професійно займається хокеєм. Звісно, без травм не обійшлося, постраждали і зуби. В «Дента +» йому виконали художню реставрацію ушкоджених зубів на дуже високому рівні. Клініка приємна, затишна. Будемо звертатися знову.

7,2
Житомир вул. Котовського , 60
Центр естетичної стоматології «Дент Арт» понад 10 років пропонує медичну допомогу в лікуванні зубів, протезуванні, відновленні гарної усмішки.
Гончаренко, 08 січня '17р.

Давно користуємося послугами стоматології «Дент Арт». Вони надають широкий спектр послуг на дуже високому рівні, тому потреби шукати іще якусь клініку просто не виникає. Умілі та кваліфіковані робітники, сучасне обладнання та якісні матеріли – для нас це найголовніше в стоматології, і тут ми це знайшли.

Працює з 08:00-21:00
7,2
Житомир вул. Київська, 73
Клініка сучасної стоматології «Дента+» на Київській почав працювати у 2001 році, пропонує медичну допомогу у лікуванні зубів та ясен.
Марта, 04 січня '17р.

Робили в «Дента плюс» естетичну реставрацію полімерами та лікували декілька зубів. Сподобався результат, виконано професійно. Зручно, що можна проходити необхідні обстеження тут же. Безумовно, будемо і надалі користуватися послугами цієї клініки.

Житомир пл. Путятинська, 2
Стоматологічна клініка "Клевер Дент" спеціалізована в галузі лікування та профілактичного догляду при хворобах зубів та ясен.
Валентин, 15 січня '17р.

Звернувся до «Клевер Дент» із зубним болем та кровоточивістю ясен. Лікар пояснив мені, що виникло запалення пародонту. Після лікування відчуваю себе чудово, тож нарікань ніяких не має. Буду звертатися сюди іще.

Працює з 10:00-20:00
Житомир вул. Східна, 107
Стоматологічна клініка «Космодент» займається лікуванням зубів та ясен, профілактикою захворювань пародонту, відновленням зубного ряду.
Аня, 05 січня '17р.

Іще ніколи відвідування стоматолога не було для мене таким приємним! Але «Космодент» повністю ламає стереотипи про стоматклініки – це більше схоже шматочок курорту) Чудовий лікар провів мені огляд та запломбував зуб. Дуже задоволена умовами перебування в клініці та майстерністю лікаря.

Працює з 08:00-19:00
Житомир вул. В. Бердичівська, 7
Стоматологічна клініка «Дента+» на Бердічевській відкрита у 2001 році, займається лікуванням та профілактикою різних захворювань зубів, відновленням зубного ряда, повертає усмішку пацієнтам.
Ада, 08 січня '17р.

Нещодавно пройшла у «Дента +» курс вектор-терапії і дуже задоволена результатом. Це дійсно новітні технології в лікуванні ясен та зубів. Лікарі досвідчені та уважні, персонал доброзичливий, немає гнітючої лікарняної атмосфери. Буду приходити ще!

Житомир вул. Велика Бердичівська, 54
Стоматологічний кабінет «Еліт» займається лікуванням захворювань ротової порожнини та відновленням зубного ряда.
Богдана, 08 січня '17р.

Моя донечка погоджується піти до стоматолога тільки якщо ми йдемо в «Еліт» – лікар дійсно уміє знайти підхід до дітей. Мене влаштовує розташування і якість виконання робіт. Сама проходила тут вибілювання та ультразвуковий скейлінг.

Працює з 09:00-19:00