Сріблення зубів в Житомирі

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
4,0
Знайдено 3 клініки

Вадим
Мені все сподобалось, спочтку боявся (ну як завжди), але після знеболення перестало боліти і я заспокоївся). Результат виправдав очікування.
Віктор
Виникла потреба у протезуванні, тож я звернувся до «Омега Дент». Спеціаліст усе доступно мені пояснив, які будуть етапи протезування і як вони будуть проходити. Панорамний знімок щелепи мені робили тут же. Протези за моїми мірками виготовили досить швидко, установка пройшла добре. Задоволений роботою лікаря та якістю протезів!
Богдана
Моя донечка погоджується піти до стоматолога тільки якщо ми йдемо в «Еліт» – лікар дійсно уміє знайти підхід до дітей. Мене влаштовує розташування і якість виконання робіт. Сама проходила тут вибілювання та ультразвуковий скейлінг.
Житомир вул. Велика Бердичівська, 54
Стоматологічний кабінет «Еліт» займається лікуванням захворювань ротової порожнини та відновленням зубного ряда.
4,3
Житомир вул. Домбровського, 3
Стоматологічна клініка «Омега Дент» надає кваліфіковану медичну допомогу у лікуванні зубів, ясен, виконує профілактичні огляди, має власну зуботехнічну лабораторію.
4,3
Житомир пл. Путятинська, 2
Стоматологічна клініка "Клевер Дент" спеціалізована в галузі лікування та профілактичного догляду при хворобах зубів та ясен.