Керамічні вініри на зуби в Житомирі

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
4,0
Знайдено 4 клініки

Вадим
Мені все сподобалось, спочтку боявся (ну як завжди), але після знеболення перестало боліти і я заспокоївся). Результат виправдав очікування.
Богдана
Моя донечка погоджується піти до стоматолога тільки якщо ми йдемо в «Еліт» – лікар дійсно уміє знайти підхід до дітей. Мене влаштовує розташування і якість виконання робіт. Сама проходила тут вибілювання та ультразвуковий скейлінг.
Гончаренко
Давно користуємося послугами стоматології «Дент Арт». Вони надають широкий спектр послуг на дуже високому рівні, тому потреби шукати іще якусь клініку просто не виникає. Умілі та кваліфіковані робітники, сучасне обладнання та якісні матеріли – для нас це найголовніше в стоматології, і тут ми це знайшли.
Житомир вул. Велика Бердичівська, 54
Стоматологічний кабінет «Еліт» займається лікуванням захворювань ротової порожнини та відновленням зубного ряда.
Житомир вул. Котовського, 60
Центр естетичної стоматології «Дент Арт» понад 10 років пропонує медичну допомогу в лікуванні зубів, протезуванні, відновленні гарної усмішки.
Житомир вул. Домбровського, 3
Стоматологічна клініка «Омега Дент» надає кваліфіковану медичну допомогу у лікуванні зубів, ясен, виконує профілактичні огляди, має власну зуботехнічну лабораторію.
Житомир пл. Путятинська, 2
Стоматологічна клініка "Клевер Дент" спеціалізована в галузі лікування та профілактичного догляду при хворобах зубів та ясен.