Лікування гострої респіраторної вірусної інфекції в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі терапевти
Вінниця вул. Пирогова, 3а
Сучасний медичний заклад «Центр-В на Пірогова» понад 16 років займається діагностикой та лікуванням хвороб ЛОР-органів у дітей та дорослих. Приймають лікарі: Наліжітая Тетяна Сергіївна, Федишина Тетяна Анатоліївна
Нина, 02 березеня '17р.

Доктор внимательный и очень тактичный, провел необходимый осмотр и назанчил лечение, которое помогло мне избавиться от заболевания меньше, чем за неделю. Большое спасибо!

Працює з 08:00-20:00
Вінниця, вул. Келецька, 99б
Вінниця, вул. Академіка Ющенко, 8
7,9
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Медичний центр «Пульс» працює понад 20 років, займається діагностикой та лікуванням за державними стандартам доказової медицини по 18 основним напрямкам. Приймають лікарі: Мостовой Юрій Михайлович, Бугайчук Ольга Володимирівна
Комар Наталія Володимирівна, 07 червеня '17р.

Я вже давно ходю в Пульс мені дуже подобається і під час вагітності УЗД також і подивляться добре і скажут все що треба, а в черзі 10-20 мин, ролі не грає всі ми люди і всякі ситуаціі' бувають, також сьогодні звернулась до гінеколога, і хочу сказати , що осталась дуже довольна, що ще внас є такі лікарі, які вислухають і допоможуть в складній ситуаціі'... Дякую Вам і гарноі' роботи вам, і вічливих пацієнтів!!

Працює з 09:00-19:00
5,6
Вінниця вул. Соборна, 46а
Багатопрофільний медичний центр «Оксфор-Медікал» входить до складу всеукраїнської мережі сучасних медичних закладів, спеціалізується на малоінвазивних методах діагностики та лікування за 11 напрямками. Приймають лікарі: Дячук Роман Сергійович, Король Тетяна Михайлівна
Гапонова, 28 лютого '17р.

Каждый год регулярно прохожу медицинский осмотр у Король Татьяны Михайловны. С ней приятно иметь дело. Она внимательная, вежливая, грамотная. Хотелось, чтобы таких специалистов было больше. Рекомендую.

Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-17:00 Нд: 09:00-15:00