Виклик медичної сестри додому в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі терапевти
Виїзд медсестри на дом по призначенню лікаря ( забір крові ) 200 грн
8,0
Знайдено 5 клінік

Клюс Аліна Олександрівна
Таких лікарів треба побільше, дуже хороший лікар
19 декабря '23 г.
Анастасія
Дякую лікарям та медичним сестрам клініки за чуйність і високий професіоналізм.
Тетяна
Фахові спеціалісти. Без черг і без непотрібних дообстежень. Якісно і чесно
Людмила
Чудовий центр, професійні та ввічливі працівники. Особлива подяка лікарю Головченко Олександру Івановичу ! Проходила консультацію . Дуже приємна і чудова людина, професіонал своєї справи! Крім того, кваліфіковано, але доступно і зрозуміло пояснив усі деталі захворювання, відповів на всі питання, дав корисні поради. Особливо мене вразила людяність та привітність лікаря. Тому висловлюю йому щиру вдячність та рекомендую всім цього чудового спеціаліста.
8,9
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)
Багатопрофільний медичний центр "Хелс клінік" на Стрілецькій спеціалізується на діагностиці та лікуванні за напрямками — терапія, гастроентерологія, дерматовенерологія, ендокринологія, кардіологія, ревматологія, пульмонологія, онкологія, неврологія та сімейна медицина. Серед лікарів центру кандидати та доктора медичних наук.
  • Виїзд медсестри на дом по призначенню лікаря ( забір крові ) 200
Альтамедика
Вінниця вул.Амосова 7Г
Багатопрофільний медичний центр "Альтамедіка Плюс" надає лікувально-діагностичні та профілактичні послуги дорослим та дітям по багатьом напрямкам медицини. Пацієнтів приймають переважно лікарі вищої та першої кваліфікаційної категорії, серед яких кандидати медичних наук.
  • Виклик медичної сестри 280
Сб: 09:00-14:00
Вінниця, вул. Литвиненко, 40
5,3