Лікування гострої респіраторної вірусної інфекції в Житомирі

Можливо, вас цікавлять лікарі терапевти
Знайдено 2 клініки

Сб
Зоя
Народжувати в "Лелеці-"- це казка наяву!!! Комфортні умови перебування ,все продумано до дрібниць для мами і немовляти,смачна кухня,затишок,краса!!! Грицько Віктор Степанович- найкращий лікар цього закладу без перебільшень! Заклад "Лелека"- супер пологовий будинок,рекомендую всім!
Регина
Лікар компетентний, уважно вислухала, поставила діагноз. Все дохідливо пояснила, призначила лікування. Також дала рекомендації для профілактики захворювання. Консультацією та фахівцем задоволений. Прийду повторно. Рекомендую.
Ликп
Все відмінно, на вищому рівні. Найкращий кардіолог у якого я була за останні два роки. Все кваліфіковано, та доступно для розуміння пояснила, та запропонувала лікування. Зараз все нормалізувалося, почуваюся краще. Дуже-дуже задоволена.
Олександра
Уважна,компетентна,людяна !
7,4
Житомир вул. Чорновола, 4
Центр функціональної діагностики Полісся Кардіо Плюс створений у 2010 році, спеціалізований у галузі діагностики та лікування хвороб серця та судинної системи.
6,1
Житомир пл. Путятинський, 2 (пов. 4)
Медичний центр "Лелека" — лікувально-профілактичний заклад, який спеціалізується на лікуванні всіх видів безпліддя, плануванні вагітності, індивідуальному та сімейному психологічному консультуванні. В установі ведуть прийом гінекологи, терапевти, урологи, генетики, андрологи і дерматологи.