Лабіопластика або пластика статевих губ в Вінниці (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 4 клініки

Сб
Альона
Най кращі фахівці!! особливо хочу відмітити Бондарева Валерія Олександрівна та Дмитренка Ігоря Васильовича,за гарну професійну роботу та най краще ставлення
Супер.Все влаштовує.
Наталія Білінська
Хочу подякувати хірургу Горчуку Олегу Петровичу, анастезіологу Ковальчуку Олегу Віталійовичу, медперсоналу за професіоналізм, гарне ставлення до пацієнтів. Клініка сподобалась, привітні та чуйні люди працюють. Раджу всім!
любов
поганий відгук про клініку, тому що показала направлення, що треба провірити, а на рецепшині невніматільна і незаписала до толку, я інвалід і приїзжала на таксі, зараз мені знову треба таксі щоб дообслідуватись, а я втрачаю час на лікування через таких поацівників
Альтамедика
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Багатопрофільний медичний центр «Альтамедика» займається діагностикой та лікуванням по 9 напрямкам: гінекологія, дерматовенерологія, гастроентерологія, невропатологія, маммологія, хірургія, урологія, ендокринологія та терапія.
  • Лабіопластика 9 500
5,3
Вінниця, вул. Магістратська, 44А
5,3
Вінниця вул. Келецька, 53
Багатопрофільний медичний центр "Берегиня" надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг для всієї сім’ї. Ведучі напрямки — гінекологія, мамологія, педіатрія, урологія, психологія, логопедія, дерматовенерологія, терапія, дитяча хірургія
  • Пластика великих статевих губ (з медикаментами) Лабіопластика. + знеболення 10 000