Мазок з уретри в Вінниці (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 11 клінік

Света
Сдавала анализы несколько раз, всегда пакетами. Так дешевле и выгоднее и врачу проще с такими результатами работать, срахзу все видно, рекомендую
Ілона
Під час хвороби нашого сина ми здавали аналізи в «Новій діагностиці». Фахівці тут ввічливі, можуть знайти спільну мову з дитиною. Малюк навіть не заплакав, коли брали кров. Взагалі, тут комфортно і затишно.
Тетяна
Під час лікування статевих органів лікарі ніяк не могли поставити точний діагноз. Завдяки точним результатам аналізів в «Новій діагностиці» мені був поставлений точний діагноз. Я вдячна фахівцям цієї лабораторії за кваліфіковану допомогу.
Я неодноразово здавала аналізи в медичній лабораторії "Нова діагностика". Всі дослідження, зокрема біологічні, загально клінічні, гормональні, цитологічні були зроблені якісно і швидко. Я вдячна персоналу лабораторії за послуги вищого рівня.
Cеть "Новая диагностика"
8,2
Вінниця м. Ладижин, Будівельників, 38а
Медична лабораторія «Нова діагностика» м. Ладижин відноситься до мережі загальноукраїнських діагностичних центрів, виконує повний спектр лабораторних досліджень. У медичному закладі працюють кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання за кордоном.
  • Биопсии уретры 290
  • Трансуретральной резекции простаты, мочевого пузыря 570
6,8
Вінниця вул. Матроса Кішки, 10 Г
Меділабс — сучасна лабораторія, створена молодими перспективними фахівцями для надання кваліфікованих послуг в області лабораторної діагностики. У центрі використовується інноваційне обладнання останнього покоління, якісні реактиви, що в комплексі дозволяє мінімізувати ймовірність помилок, отримати достовірний результат в найкоротші терміни.
  • Пакет №331 ''Урогенітальне здоров'я. Базовий'' Зіскоб з уретри, цервікального каналу. (ПЛР Chl. trachomatis, Myc. genitalis, HSV1,2, Ur. par.,urea.) 1 200
  • Пакет №334 ''Урогенітальне здоров'я. Міні'' Зіскоб з уретри, цервікального каналу (ПЛР. Chl. trachomatis, Myc. genitalis, Ur. parv.,urea) 860
  • Пакет №335 ''Урогенітальне здоров'я. Максі'' Зіскоб з уретри, цервікального каналу (ПЛР. Chl. trachomatis, Myc. genitalis, Ur. parv, urea, Trichomonas vaginalis, бакпосів) 1 530
  • Пакет №336 ''Урогенітальне здоров'я. Патогенний'' Зіскоб з уретри, цервікального каналу (ПЛР. Якісне визначення. Chl. trachomatis, Myc. genitalis, Trichomonas vagin, Neisseria gonorrhoe) 1 150
  • Пакет №337 ''Урогенітальне здоров'я'' Зіскоб з уретри, цервікального каналу (ПЛР. Chl. trachomatis, Myc. genitalis, Myc. hominis, Ur. par/urea, Tr.vagin, Neisseria gonorrhoeae,Gardn. vag.) 1 960
5,9
Вінниця вул. Олега Антонова, 29
Медичний центр "Омеда" - це багатопрофільна лікувально-діагностична клініка, в якій пацієнтові надають кваліфіковану медичну допомогу по діагностиці та лікуванні в терапевтичної та педіатричної галузі. Прийом пацієнтів ведуть досвідчені лікарі з багаторічним досвідом практичної діяльності. Відвідувачам клініки "Омеда" пропонуються адекватні ціни на всі види послуг:
  • Мазок з уретри 105