Мазок з уретри в Вінниці (відкриті по нед. клініки)

Знайдено 8 клінік

6,7
Вінниця вул. Матроса Кішки, 10 Г
Меділабс — сучасна лабораторія, створена молодими перспективними фахівцями для надання кваліфікованих послуг в області лабораторної діагностики. У центрі використовується інноваційне обладнання останнього покоління, якісні реактиви, що в комплексі дозволяє мінімізувати ймовірність помилок, отримати достовірний результат в найкоротші терміни.
  • Пакет №331 ''Урогенітальне здоров'я. Базовий'' Зіскоб з уретри, цервікального каналу. (ПЛР Chl. trachomatis, Myc. genitalis, HSV1,2, Ur. par.,urea.) 1 200
  • Пакет №334 ''Урогенітальне здоров'я. Міні'' Зіскоб з уретри, цервікального каналу (ПЛР. Chl. trachomatis, Myc. genitalis, Ur. parv.,urea) 860
  • Пакет №335 ''Урогенітальне здоров'я. Максі'' Зіскоб з уретри, цервікального каналу (ПЛР. Chl. trachomatis, Myc. genitalis, Ur. parv, urea, Trichomonas vaginalis, бакпосів) 1 530
  • Пакет №336 ''Урогенітальне здоров'я. Патогенний'' Зіскоб з уретри, цервікального каналу (ПЛР. Якісне визначення. Chl. trachomatis, Myc. genitalis, Trichomonas vagin, Neisseria gonorrhoe) 1 150
  • Пакет №337 ''Урогенітальне здоров'я'' Зіскоб з уретри, цервікального каналу (ПЛР. Chl. trachomatis, Myc. genitalis, Myc. hominis, Ur. par/urea, Tr.vagin, Neisseria gonorrhoeae,Gardn. vag.) 1 960

Мазок з уретри в лікарнях в інших районах Вінниці

6,8
Вінниця вул. Амосова, 6
Лабораторія Меділабс — сучасний центр надання професійної допомоги в проведенні лабораторної діагностики з широким спектром послуг. Її відмінною рисою є висока якість реактивів, інноваційне обладнання останнього покоління, а також молода команда перспективних лікарів. Лабораторія працює з 2013 року, з кожним роком завойовуючи довіру все більшого числа клієнтів. Вона створена з метою надання лабораторних послуг належного рівня, який відповідає світовим вимогам.