Клініки дерматології у Тернополі

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи
Діатермокоагуляція папілом (до 10 шт) 900 грн
Видалення новоутворів за одиницю (кріодеструкція) 90 грн
Знайдено 9 клінік

Ридомірський Павло Михайлович
Все ок!!!
Федорчак Вікторія
Кілька тижнів тому ми з мамою пішли на ехокардіографію у Віасан у м.Тернополію. Ми були дуже задоволені нашим лікарем Ольгою Перець. Вона була уважна до деталей, пояснювала все про процедури та показники даних. Заключення теж було ретельним. Загалом, лікар дуже хороший спеціаліст. Вона відповіла на всі наші запитання та допомогла зрозуміти різні аспекти отриманих даних. Дякуємо Вам! З повагою, Вікторія
Надія
Хочу залишити відгук про чудову клініку. Зразу вражає чистота, такий дизайн приміщень, що відчуваєш заспокоєння в впевненість. Привітні і компентенті адміністратори дають зрозуміти, що тут допоможуть і підтримають. А лікар Мілян Л. І. висококваліфікований спеціаліст, ввічлива і чудова, терпляча з пацієнтом людина. Вміє коректно, грамотно і доступно донести інформацію. Якщо таких клінік буде більше в нашій країні з такими з спеціалістами. Значить наша медицина матиме європейський рівень.Подяка керівництву за організацію роботи, вибір кадрів. Адреса клініки :вул. Качали, 5
Трачук Андрій
Чудова клініка. Привітний персонал. Велика вдячність лікарю неврологу Бороніловій В.В. Вона професіонал своєї справи, а ще дуже чуйна, добра і толерантна людина. Бажаю процвітання цій чудовій жінці.
Тернопіль вул. Качали, 5
Багатопрофільний медичний центр Оксфорд Медікал у Тернополі надає пацієнтам послуги з діагностики, лікування та профілактиці захворювань у різних напрямках медицини. Приймають лікарі: Маковська Галина Ернстівна, Петришин Галина Михайлівна
  • Дерматоскопія 250
  • Консультація дерматолога 550
  • Консультація дерматолога (повторна) 450
  • Консультація дитячого дерматолога (первинна) 550
  • Консультація дитячого дерматолога (повторна) 450
7,7
Тернопіль вул. Медова, 20
Багатопрофільний лікувально-діагностичний центр "Віасан" надає широкий вибір медичних послуг за різними напрямками. Серед лікарів центру гінеколог, офтальмолог, уролог, кардіолог, дерматовенеролог, отоларинголог, невролог, гастроентеролог, терапевт та інші.
  • Консультація дерматолога 300
  • Консультація дитячого дерматолога (первинна) 550
  • Консультація дитячого дерматолога (повторна) 450
7,3
Тернопіль вул. Б. Хмельницького, 23
Шпиталь Шептицького – ваша професійна клініка здоров’я та любові! Ми - унікальний медичний заклад, у якому з турботою та любов’ю підходимо до лікування кожного нашого пацієнта: чи то дорослих, чи то діток. Наш медичний заклад був заснований ще у 1903 році видатним українським благодійником митрополитом Андреєм Шептицьким. А сьогодні - Шпиталь це не просто лікарняна установа, а заклад, який надає амбулаторне та стаціонарне лікування, поєднуючи медичну та ментальну підтримку. Це саме той заклад, де Ви відчуватимете увагу та професійність від кожного працівника. Приймає лікар: Ковдрин Наталія Петрівна
  • Консультація дерматолога 650
  • Повторна консультація дерматолога 550
  • Цифрова дерматоскопія 340
  • Видалення новоутворів за одиницю (кріодеструкція) 90
5,5
Тернопіль вул. Шпитальна, 3
Багатопрофільний медичний центр "БІОСАН плюс" почав працювати у 1996 році, використовує комплексні методи лікування різних захворювань за допомогою холестичної, біологічної та традиційної медицини. Медцентр пропонує терапію хворобливих станів, які не вписуються в традиційні методи діагностики та лікування.
  • Радіохвильове видалення новоутворень
5,2
Тернопіль вул. Текстильна, 8 А
Багатопрофільний медичний центр "Медівіт" почав працювати у 2012 році, займається наданням медичних послуг з діагностики та лікування різних захворювань. Медцентр має поліклінічне, стаціонарне відділення та відділення клінічних досліджень. Серед працівників центру лікарі віщої кваліфікаційної категорії, кандидати та доктора медичних наук, професори, доценти.
  • Лазерне видалення новоутворень шкіри та пішкірної клітковини от 100
5,2
Тернопіль вул. Євгена Коновальця, 21
Багатопрофільний медичний центр "Мій лікар" надає широкий спектр послуг з діагностики та лікування за напрямками: кардіологія, неврологія, акушерство та гінекологія, отоларингологія, урологія, проктологія, офтальмологія, стоматологія, хірургія, дерматовенерологія, косметологія, педіатрія.
  • Консультація дерматолога
  • Лікування атопічного дерматиту (атопічний екземи)
  • Лікування грибкових уражень шкіри (грибкових захворювань)
  • Дослідження на грибок (зішкріб шкіри)
Тернопіль вул. Брюкнера, 3/3
Сучасний "Кабінет медичної косметології" надає широкий вибір послуг в галузі косметології, дерматології. Послуги надають кваліфіковані спеціалісти, які мають багаторічний досвід, використовують сучасні технології, постійно вдосконалюють навички роботи.
  • Дерматоскопія новоутворень шкіри 150