Лазерне видалення атероми у Рівному

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи

Олена
В клініку звернулася вперше і була приємно вражена. Все організовано на вищому рівні, починаючи з дівчат на рецепції, ввічливий та привітний персонал. Але особливу подяку хочу висловити Кузіву А. Р. за його професіоналізм та гарне ставлення до мене, як до пацієнта та просто людини! Це чудовий лікар, розумний, спеціаліст, компетентний у своїй справі. Це та сама людина, яка потрібна, якщо у вас виникли проблеми зі здоров'ям! Рекомендую всім своїм знайомим як висококваліфікованого спеціаліста! Бажаю всім працівникам клініки здоров'я, мирного неба і вдячних пацієнтів!
Юлія
Була на прийомі у гінеколога, Куц Юлії Юріївни. Залишилась дуже задоволена, хороший, приємний лікар, прихильник доказової медицини. Найкраща.
Наталія Васюк
Висловлюю щиру подяку за високий професіалізм, доброзичливе і чуйне ставлення хірургу Кузіву Андрію Романовичу. З його допомогою я позбулась новоутворення без страху і болю. Хірург майстерно оперує і морально заспокоює і підтримує. І, взагалі медичні послуги клініки пречудові. Здоров'я, миру і Перемоги всім працівникам! Тримаймо стрій і все буде Україна!
Анастасія
Хороший сервіс,гарне ставлення до клієнтів.......Дякую

На жаль,

за напрямком "Лазерне видалення атероми" лікарень та діагностичних центрів у Рівному на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
9,6
Рівне вул. Грушевського, 26, 2 пов.
6,3
Рівне вул. Княгиницького, 5 А (пов. 3)