Кріодеструкція в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи
Кріодеструкція натоптишів (1 одиниця) 50 грн
Знайдено 5 клінік

Сб
Лілія
Були у Вас майже два роки назад. Вилікували нас за один прийом. Щиро вдячні за уважність та підхід до дитини. Ще й за відповідальність, адже коли ми лікуватись, ви ще й телефонували. І цікавились нашими справами
Олександр
Рекомендую, швидко встановлює диагноз, і лікування супер Дякую лікарю
Мало того, що на пів години лікар спізнився, не вибачився навіть, я простояла весь цей час на морозі, при огляді не одягнув халат, маску, не обробив руки, мій прийом тривав 2 хвилини, за те, що він обробив сухий мозоль рідким азотом він взяв 500 грн. Нікому не рекомендую. Відношення хамське.
Олексій
Скільки ж часу я марно витратив і хімічної зарази пропустив через свою печінку лікуючи все, чого в мене не було окрім того, на що потрібно було звернути увагу, допоки не потрапив 1 раз до справжнього спеціаліста, людини, яка дійно знає свою справу. Щиро вдячний, Володимиру Васильовичу !
8,8
Вінниця вул. Магістратська, 3/7 (кол. 1 Травня)
Приватний кабінет дерматовенеролога Мельник В.В. спеціалізується на діагностиці та лікуванні проблем шкіри, венеричних захворювань та хвороб, що передаються статевим шляхом.
  • Кріодеструкція натоптишів (1 одиниця) 50
Альтамедика
Вінниця вул.Амосова 7Г
Багатопрофільний медичний центр "Альтамедіка Плюс" надає лікувально-діагностичні та профілактичні послуги дорослим та дітям по багатьом напрямкам медицини. Пацієнтів приймають переважно лікарі вищої та першої кваліфікаційної категорії, серед яких кандидати медичних наук.
  • Повторна кріодеструкція пухлин шкіри (папілом, бородавок і т. п.) 200
Вінниця, вул. Литвиненко, 40
5,3
Вінниця, вул. Магістратська, 44А
Вінниця вул. Олега Антонова, 29
Медичний центр "Омеда" - це багатопрофільна лікувально-діагностична клініка, в якій пацієнтові надають кваліфіковану медичну допомогу по діагностиці та лікуванні в терапевтичної та педіатричної галузі. Прийом пацієнтів ведуть досвідчені лікарі з багаторічним досвідом практичної діяльності. Відвідувачам клініки "Омеда" пропонуються адекватні ціни на всі види послуг: