Консультація маммолога-онколога в Полтаві

Можливо, вас цікавлять лікарі мамологи
Послуга Ціна
Консультація маммолога-онколога 120
7,6
Полтава вул. Київська, 14
Медичний центр сімейного здоров’я має першу категорію акредитації, надає допомогу у лікуванні та діагностиці багатьох хвороб по 20 спеціалізаціям. Лікарі клініки мають медичну освіту, багаторічний досвід та високу кваліфікацію.
Петро, 30 листопада '-1р.

Робив у цій клініці УЗД внутрішніх органів, приємно вразила сучасність апаратури. Мені підходить розклад роботи, адже декілька вільних годин є лише у неділю. Робітники привітні та кваліфіковані. Сама клініка справляє позитивне враження. Упевнений, що буду звертатися сюди іще.

• Консультація маммолога-онколога 120
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-15:00 Нд: 08:00-15:00

Консультація маммолога-онколога в лікарнях в інших районах Полтави

7,6
Полтава вул. Київська, 14
Петро, 30 листопада '-1р.

• Консультація маммолога-онколога 120
Працює з 08:00-19:00