Клініки терапії у Львові (Залізничний район) (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 6 клінік

Климович Василь
Починаючи з приємного середовища, клініка Основа забезпечує комфортну атмосферу, що допомагає пацієнтам почувати себе зручно. Медичний персонал був дуже привітним та професійним, що зробило мій перебування ще більш приємним.
Кулик Андрій
"В цілому, мій досвід у клініці Основа був дуже позитивним, а їхня професійна команда збільшила мою сприйнятливість до моєї проблеми та надала відмінну допомогу. Я рекомендую клініку Основа всім, хто шукає якісну медичну допомогу та спеціалістів з високою кваліфікацією. Я хотів би поділитися своїм задоволенням від перебування у клініці Основа. Я звернувся до них з проблемою спиною, і моє враження було дуже позитивним. "
Якимовський Максим
Завершив лікування в клініці Os Nova і хочу сказати що це місце де працюють виключно професіонали як Сай Василь Андрійович так і реабілітолог Віталій з яким було прийємно проводити кожне заняття . Довіряйте своє здоров’я таким людям,вони його неодмінно поправлять)
Кулик Андрій
9,1
Львів вул. Щирецька, 36/5
р.Залізничний
VeroMed – це багатопрофільний медичний центр, що відповідає найвищим світовим стандартам надання медичної допомоги. Cпеціалісти МЦ забезпечать Вас лише якісним медичним обслуговуванням. Колектив центру – це велика дружня сім’я. І вони з великою любов’ю і турботою відносяться до кожного свого пацієнта. Лікарі медичного центру «VeroMed» постійно підтримують і підвищують рівень своїх професійних навиків на основі передових досягнень світової медицини. І все це завдяки вузькій спеціалізації кожного працівника. Медичний центр «VeroMed» обладнаний своєю сучасною лабораторно-діагностичною базою. Приймають лікарі: Діянич Тетяна Іванівна, Паршин Наталія Василівна
  • Первинна консультація терапевта (сімейного лікаря) 700
  • Повторна консультація терапевта (сімейного лікаря) 500
  • Онлайн консультація терапевта (сімейного лікаря) 400
Львів вул Виговського 5 Б
р.Залізничний
Кожен, хто звернувся в клініку, знайшов тут вирішення проблеми та позбувся болю. Наше основне завдання – повернути до повноцінного життя пацієнта.
  • Внутрішньом'язові ін'єкції 300
  • Локальні ін'єкції 650
8,8
Львів вул. Караджича, 29 Б
р.Залізничний
Дельта Мед — це сучасний медичний центр, що розташувався в самому центрі Львова. Основна перевага клініки — це передове обладнання, що дозволяє проводити надточну діагностику в стислі терміни. За рахунок високої ефективності діагностичних заходів, фахівці призначають правильне лікування, яке допомагає досягти позитивного результату. Діагностика та лікування на території медичного центру проводиться з урахуванням європейських та ізраїльських стандартів. Приймає лікар: Куспись Галина Гнатівна
  • Проведення інфузії, внутрішньовенно краплинно (1 процедура) 750
  • Проведення інфузій, внутрішньовенно (1 процедура) 150
  • Промивка порт-системи для в/в інфузій 500
  • Сеанс (1 день) проведення імунотерапії 6 100
  • Сеанс (1 день) проведення хіміотерапії 5 500
8,7
Львів вул. Костя Левицького, 55а
р.Залізничний
Центр лікування складних випадків безпліддя Паренс-Україна являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
  • Консультація провідного спеціаліста 800
  • Онлайн консультація лікаря з видачею рецепту 500
  • Первинна консультація провідного спеціаліста 1 600
  • Цілодобова консультаційна підтримка лікаря протягом 1 місяця 4 000
5,7
Львів вулиця Залізнична, 7
р.Залізничний
Медичний центр UP – це сучасний діагностично-поліклінічний заклад, який надає медичну допомогу дорослим і дітям у місті Львів. Під своїм крилом МЦ об’єднав жіночу консультацію та дитячу полікліну. Приймають лікарі: Бодревич Богдан Богданович, Мицавка Анна Миколаївна
  • Консультація лікаря-спеціаліста 800
  • Консультація терапевта 680
  • Лікування з допомогою Глюкоза 5% 200 мл 50
  • Лікування з допомогою Натрію хлорид 0,9% 200 мл 50
  • Лікування з допомогою Ксилат 200 мл 360
Спеціалізовані дитячі поліклініки ВЕСЕЛКА
5,7
Львів вул. Щирецька, 36 (біля СК Олімп)
р.Залізничний
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на вул. Щирецька – це медичний заклад з лікувально-діагностичним напрямком роботи, який надає послуги, як дорослим, так і пацієнтам дитячого віку. Приймає лікар: Лис Тетяна Михайлівна
  • Повторна (контроль) консультація провідного спеціаліста 1 150
  • Консультація терапевта 950