Виклик медичної сестри додому в Полтаві

Можливо, вас цікавлять лікарі терапевти

Воєвода Анастасія Павлівна
Мені дуже сподобалося
Василь
Дуже вдячний за надані медичні послуги.
Маша
Лікар Величко Ірина Олексіївна, проводила ультразвукове дослідження. Дуже відповідально підійшла до своєї роботи, детально, чітко провела зі мною бесіду щодо процедури. Привітлива, дуже вдячна за такий досвід, одразу видно, що цей лікар, робить із задоволенням свою роботу. Рекомендую іншим пацієнтам приходити на ультразвукову процедуру, без хвилювання. Деякі процедури, я робила вперше, тож з повагою можу відповісти, що лікар Величко Ірина Олексіївна, лікар своєї праці.
Марьяна
Відвідала клініку «ОН Клінік», пройшла огляд гінеколога Свинчук Олени Миколаївни та УЗД в лікаря Величко Ірини Олексіївни. Лікарі дуже уважні та компетентні. Обслуговування в клініці на високому рівні. Дуже вдячна всьому медичному персоналу з яким я зустрілась. Успіхів Вам у вашій роботі. Клініку рекомендую.

На жаль,

за напрямком "Виклик медичної сестри додому" лікарень та діагностичних центрів в Полтаві на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
9,5