Мезотерапія для волосся — це ефективний метод для покращення стану волосяного покриву. За допомогою ін'єкцій поліпшується кровопостачання.
Мезотерапія володіє такими перевагами:
- попереджує посічення та облисіння;
- стимулює регенерацію цибулин;
- повертає здоровий блиск і густоту;
- надає доступ мікроречовинам і амінокислотам до фолікулів.
Мезотерапія проти випадіння волосся потребує проведення не менше 8-10 маніпуляцій. При цьому перші 4-5 сеансів роблять раз на тиждень, наступні 3-4 — через кожні 2 тижні.
Для знеболення застосовується місцева анестезія. Повторний курс призначає лікар. Зазвичай її проводять через кілька місяців. За цей час застосовують інші методи відновлювально-лікувального характеру.
Підготовчі процедури
Спочатку лікар оглядає структуру і стан волосся. Після цього з'ясовує наявність алергічних реакцій. Якщо вони є, то приготований розчин потрібно нанести як пробу на ділянку дерми на руці. Якщо через кілька хвилин не з’являються плями, висипи або подразнення, його можна вводити підшкірно.
Мезотерапія волосся
Спочатку лікар вводить підготовлені заздалегідь препарати. Вони містять активні речовини, які проникають у серцевину цибулинок. За необхідності додають відсутні мінерали або мікроелементи (для цього потрібна комп'ютерна діагностика). Також можуть застосовуватися вітаміни (група В, А і С), цинкоутримуючі речовини і ті препарати, в яких міститься селен і мідь. Мікропрокол здійснюють до глибини в межах від 0,5 до 1,5 мм.
По завершенні оброблювані ділянки дезінфікують ватним тампоном. Слідів від проникнення не залишається. Одужання вимагає відмови від агресивних косметичних засобів. Потрібно повністю виключити хімічне фарбування, мелірування, завивку і стайлінг-засоби (гель, лак, пінка, мус). Протягом 3-х днів після сеансу не можна робити масаж головної частини. Персональні рекомендації визначає лікар-трихолог.
Показання та протипоказання
Методика показана тим людям, у яких:
- тьмяність, ослабленість (у тому числі через дерматологічних захворювань);
- недостатня густота;
- підвищена жирність;
- сивина;
- лупа;
- осередкове облисіння (лишай);
- повне або часткове випадіння.
Маніпуляція заборонена:
- для вагітних і матерів, що годують;
- у післяопераційний період;
- при жовчнокам'яній хворобі;
- під час менструації;
- онкологічно хворим;
- у разі індивідуальної непереносимості.
Наслідки
Рідко можуть виникати почервоніння, свербіж, легке печіння.