Діагностика волосся у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі трихологи

Діагностика волосся — це метод, який допомагає визначити їхній стан.

На структуру волосся впливають часті стреси, неправильне і нераціональне харчування, захворювання органів травлення, жорсткість, незадовільна якість води. Проводиться методика за допомогою спеціального обладнання, яке дозволяє зробити професійний висновок про поточний стан волосяного запасу, а також обрати специфічну косметику для збереження властивостей.

Найбільш оптимальне дослідження — гістологія волосяних цибулин і комп'ютерна діагностика волосся. Вони повністю безпечні й володіють точними показниками. За їх допомогою реальним стає навіть обстеження потових і сальних залоз.

Підготовчі процедури

Спочатку лікар оглядає проблемну ділянку, вивчає історію хвороби, візуально визначає шкірні порушення (білі ороговілі утворення, почервоніння, лусочки, інші дефекти). При необхідності призначають аналізи (проби, зішкреби).

Перед початком основних маніпуляцій знадобиться очищення. Для цього застосовуються препарати, що видаляють забруднення та не дратують дерму.

За 2 тижні заборонено фарбування, хімічна завивка, мелірування та інші агресивні дії. Небажано використовувати хімічні засоби по догляду.

Діагностика волосся

Діагностика волосся починається з огляду кінчиків, визначення їхньої сухості або жирності. Для цього використовують комп'ютерний мікросканер. Це мікровідеокамера, яка приєднується до комп'ютерної техніки. Спеціаліст водить по окремих ділянках голови й отримує готову картинку, яка передається на монітор. У результаті зображення показує існуючі ураження, розмір і будову кожного волоска, товщину, щільність. За потребою відеокамеру направляють по всій довжині. Це дає шанс виявити проблемні зони (всередині, знизу або зверху, по зовнішній чи внутрішній стороні) і підібрати відновно-лікувальні заходи.

Для гістологічного дослідження вилучається матеріал для детального вивчення в лабораторії.

Одужання вимагає дотримання приписів лікаря. Зазвичай, призначають комплекс вітамінних, протизапальних, імуномодулюючих препаратів. Вони активізують регенерацію, стимулюють приплив крові. Це підсилює насичення цибулинної основи киснем, що провокує зростання.

Обов'язково треба проводити фізіопроцедури. Найчастіше це маскотерапія, зволожуючі лосьйони, емульсії, компоненти з шовком, ополіскування цілющими відварами на основі трав, кератінотерапія, а також озонотерапія.

Після проведення маніпуляцій заборонено відвідувати баню, сауну без головного убору. Слід обмежити дію ультрафіолетових променів (носити широкополі капелюхи, хустки, кепки).

Показання та протипоказання

Діагностика стану волосся показана тим, у кого:

• часткове або повне випадіння;
  • ламкість;
  • себорея;
  • гіпергідроз;
  • дерматологічні захворювання голови.

Технологія не викликає больових відчуттів. Імовірний дискомфорт, якщо на верхньому шарі епітелію наявні відкриті ранки, синці та інші подразнення.

Наслідки

Негативні наслідки не спостерігаються.

Знайдена 1 клініка

Олександра
Доброго дня) проходила курси з базової косметології і мені все дуже сподобалось!
Афанасій
Дуже приємна і ввічлива. Відразу відповіла на мої запитання. Видно що професіонал своєї справи. Тут же порадила що робити. Комплексно підійшла до проблеми, сказала які здати аналізи. Запропонувала вирішення проблеми. Загалом мені все сподобалося.
Ольга П.
Лікар привітна. Все чітко мені пояснила і розповіла, що не зайняло багато часу. Все по справі, відповідала на мої запитання. Запропонувала декілька можливих варіантів вирішення проблеми, та пояснила переваги і недоліки кожного з них.
Дуже хороший і уважний лікар. Все правильно розповіла, немає ніяких негативних емоцій, а навпаки, все дуже кваліфіковано і добре. Призначення ефективні, та не дроговартісні. Вже є поліпшення. Я думаю, що до лікаря я ще прийду обов'язково.
5,2
Львів вул. Вороного, 3 (каб. 101)
р.Галицький (Центр)
Найрізноманітніші ефективні косметологічні послуги надаються у косметологічному кабінеті Ольги Судник.