Тріхоскопія у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі трихологи
Консультація трихолога з тріхоскопіей 1200 грн
Знайдено 2 клініки

Михайло
Задоволений результатом . Дуже хороші спеціалісти . Рекомендую
Юліан
Робив у них пересадку, дуже задоволений, пройшов всього місяць і вже бачу перші результати, однозначно рекомендую!
Львів вул. Карла Мікльоша, 27 (оф. 121)
р.Сихівський
MHT Clinic у Львові — це сучасна клініка, що спеціалізується на відновленні волосяного покриву на голові. На території центру використовують сучасні методики впливу, які довели високу ефективність. Боротьба з випаданням волосся — це комплексний процес. Правильна організація індивідуального відновлення у поєднанні з інноваційними методиками є гарантом отримання якісного результату. І що найголовніше, все відбувається в комфортних умовах!
  • Консультація трихолога з тріхоскопіей 1 200
3,7
Львів смт. Східниця, вул. Тараса Шевченка, 2 А
Східниця — це сучасний медичний центр, який надає кваліфіковану допомогу клієнтам у відновленні фізичного, психоемоційного здоров'я та збереженні молодості на довгі роки.Основні напрямки работи: терапія захворювань сечостатевої системи (жіночої, чоловічої), патологія шлунково-кишкового тракту, ендокринні порушення, хвороби серцево-судинної системи, патологія органів дихання, хвороби імунної системи; розлади метаболізму (ожиріння).
  • Трихоскопічне дослідження трихоскопом Aram nuvis API 400