Витяг чужорідного тіла з ока у Тернополі

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи
9,0
Знайдена 1 клініка

Ніна Вадимівна
Давно треба було сходити до офтальмолога, та ніяк не могла вибрати спеціаліста, у якому була б впевнена. Друзі в один голос радили завітати до Лідії Володимирівни. Пішла, прийомом дуже задоволена, лікуватися буду далі тут. Чудовий заклад і лікарка добра.
11 декабря '20 г.
Тарас
Дуже хороший спеціаліст, професіонал своєї справи, після відвідин залишилися позитивні емоції. Дякую! Рекомендую)
30 ноября '-1 г.
Руслана
Світлана Вікторовна врятувала мій зір. Я дуже злякалась, коли раптово одне око перестало бачити. Подруга повела мене до цього лiкаря, бо чула про неї гарнi вiдгуки. Дуже вдячна доктору за вiрне лiкування (я знову бачу), а ще за психологiчну пiдтримку - це було для мене дуже важливо.
28 февраля '19 г.
Наталія
Мені сподобалось ставлення Кучер Ірини Анатоліївни до моєї мами, як лікар кілька раз проводила тести щоб оптимально визначити гостроту зору, приємна людина, надає повну і вичерпну інформацію щодо лікувння, щиро вдячна.
30 ноября '-1 г.
9,3
Тернопіль вул. Бережанська,53
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Тернополі - це складовая мережі медичних центрів, спеціалізований на діагностиці та лікуванні очних захворювань у дітей та дорослих. Центр має вищу акредитаційну категорію. Серед лікарів центру фахівці вищої кваліфікаційної категорії, офтальмологи, катаральні та рефракційні хірурги.