Витяг чужорідного тіла з ока у Тернополі

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи
Знайдена 1 клініка

Ніна Вадимівна
Давно треба було сходити до офтальмолога, та ніяк не могла вибрати спеціаліста, у якому була б впевнена. Друзі в один голос радили завітати до Лідії Володимирівни. Пішла, прийомом дуже задоволена, лікуватися буду далі тут. Чудовий заклад і лікарка добра.
Тарас
Дуже хороший спеціаліст, професіонал своєї справи, після відвідин залишилися позитивні емоції. Дякую! Рекомендую)
Руслана
Світлана Вікторовна врятувала мій зір. Я дуже злякалась, коли раптово одне око перестало бачити. Подруга повела мене до цього лiкаря, бо чула про неї гарнi вiдгуки. Дуже вдячна доктору за вiрне лiкування (я знову бачу), а ще за психологiчну пiдтримку - це було для мене дуже важливо.
Наталія
Мені сподобалось ставлення Кучер Ірини Анатоліївни до моєї мами, як лікар кілька раз проводила тести щоб оптимально визначити гостроту зору, приємна людина, надає повну і вичерпну інформацію щодо лікувння, щиро вдячна.
9,3
Тернопіль вул. Бережанська,53
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Тернополі - це складовая мережі медичних центрів, спеціалізований на діагностиці та лікуванні очних захворювань у дітей та дорослих. Центр має вищу акредитаційну категорію. Серед лікарів центру фахівці вищої кваліфікаційної категорії, офтальмологи, катаральні та рефракційні хірурги.