Хірургічне та лазерне лікування катаракти у Львові (Шевченківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи в Шевченківському районі
7,7
Львів вул. Липинського, 54
р.Шевченківський
Багатопрофільна хірургічна клініка «Естель» працює вже більше 16 років. Спеціалісти клініки ведуть активне співробітництво з австрійськими та німецькими колегами, регулярно беруть участь у міжнародних та українських конференціях. Приймають лікарі: Стратийчук Остап Тарасович, Коваленко Андрей Владимирович
Костянтин, 08 березеня '17р.

Насправді, від анестезіолога багато чого залежить, якщо справа йде до хірургічного втручання. Радий, що мене супроводжував в цьому питанні Боднар. Дякуючи його професійним знанням та увазі, в мене все пройшло гладко і без ускладнень.

• Хірургічне та лазерне лікування катаракти
Працює з 09:00-18:00

Хірургічне та лазерне лікування катаракти в лікарнях в інших районах Львова

7,7
Львів вул. Липинського, 54
р.Шевченківський
Костянтин, 08 березеня '17р.

• Хірургічне та лазерне лікування катаракти
Працює з 09:00-18:00