Хірургічне та лазерне лікування катаракти у Львові (Шевченківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи в Шевченківському районі
8,0
Знайдена 1 клініка

Юнякіна Уляна Михайлівна
Приємна атмосфера. Дякую лікарям за компетентність і доброзичливість. Зокрема, я у захваті від лікаря Кульчицька Леся Ярославівна
30 ноября '23 г.
Василь Прокопович
Найперше заходячи в клініку всюди ідеальна чистота. Гарне відношення до пацієнтів, починаючи з приймального віконця. Сучасна апаратура для обстеження хворих з проблемним зором. Молодий, дружні та професійний колектив. Кожен може підмінити один одного, щоб не було ніякої метушні. І так до операційної палати. Операція не тривала та не болюча. Після операції все гарно пояснюють як продовжувати лікування. А основне помірковані ціни. Дякую, зокрема Анатолію Ігоровичу та всьому його колективу! Раджу всім хворим з проблемним зором звертатись у Центр відновлення зору Анатолія Совви - не пошкодуєте!
30 ноября '-1 г.
Денис
Місяць тому зробив лазерну. Страшно зовсім не було, лікарі досвідчені. Через пару днів зір почав покращуватися. Зараз уже добре бачу. Супер, всім раджу.
10 ноября '20 г.
Іра
Консультувалася в Іванни Володимирівни на минулому тижні. Гарний і кваліфікований спеціаліст, майстер своєї справи. Рекомендую.
06 января '20 г.
Львів вул. Петра Панча, 5
р.Шевченківський
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" у Львові пропонує лікувально-діагностичну медичну допомогу пацієнтам с проблемами зору. Центр отримав вищу категорію акредитації. Лікарі-офтальмологи мають вищу кваліфікаційну категорію, багаторічний досвід роботи, володіють сучасними методами терапії.

Хірургічне та лазерне лікування катаракти в лікарнях в інших районах Львова

7,1
Львів вул. Залізнична, 7 Б, 2-й поверх
р.Залізничний