Лікування холециститу у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гепатологи во Франківському районі
Знайдена 1 клініка

Вікторія
У нас професійно працюють лікарі. І приділяють увагу більше ніж. Був один випадок з проблемою відміни консультації, але це лише випадок, один на мільйон.
Олена
В мене ужасне враження про цю людину, лікарем її взагалі складно назвати та й людиною також((( 1 бал це для неї надто багато Отже: записала я малого 3 міс на тиждень наперед, сказали прийти на 9, але можливо прийдеться трошки зачекати. Ми приїхали на 9:20, ледве додзвонилися до неї і заходимо, зустрічає нас воно заспане і не в гуморі... в кабінеті, де мають роздівати і оглядати моє немовля чуть тепліше ніж на вулиці. Я запитую, ви тут будете роздівати, оскільки дуже холодно?На що отримую відповідь «а шо ви пропонуєте, можемо зачекати поки батарея нагріє приміщення?» Я в ужасі дивлюся на неї, на що вона продовжує «я взагалі можу відмовитися вас приймати і відмовляюся». Це після того як ми 1,5 год їхали по корках((( Моєму обуренню не було меж! Ми покинули приміщення звичайно і поїхали шукати іншого лікаря. Люди нікому не раджу відвідувати цей нещасний ЦЕНТР ВІКТОРІЯ, тому що нормальні люди так себе не поводять!
Наталія
На жаль дуже розчарована! Простояла 40 хв на морозі, нікого не було, двері були зачинені і нікого не було. По телефону сказали що Вам мали зателефонувати і повідомити що лікар не зможе прийти. Ніхто не дзвонив. Дуже безвідповідальне ставлення.
Супер
5,3
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Клініка неврології та нейрохірургії, терапії та сімейної медицини та регенеративного відновного лікування

Лікування холециститу в лікарнях в інших районах Львова

8,2
Львів вул. Личаківська, 26 (Військово-медичний клінічний центр Західного регіону )
р.Личаківський
Лікар-хірург Яринич Юрій Васильович має вищу кваліфікаційну категорію, ступень кандидата медичних наук, виконує консультації пацієнтів, які мають гострі або хронічні хвороби органів черевної порожнини.