Герніопластика (видалення грижі) у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі хірурги во Франківському районі
Послуга Ціна
Пластика пахової грижі 9500
9,2
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».
Людмила, 10 лютого '17р.

Катерина Ярославівна має багато маленьких пацієнтів, батьки яких тільки її послуги підтримують. Ми з чоловіком одні з них. Завжди відчуваємо підтримку її, та знаємо, що лікар надасть вчасну допомогу і дитина буде здорова.

• Пластика пахової грижі 9 500
Працює з 08:00-19:00

Герніопластика (видалення грижі) в лікарнях в інших районах Львова

7,3
Львів пр-т В.Чорновола, 45а, корп. 4, 2 поверх
р.Шевченківський
Приватна хірургічна клініка «ProCosmetic» - багатопрофільний медичний центр, створений на базі міської косметологічної лікарні. Відділення пластичної хірургії спеціалізується на лікуванні вроджених та набутих дефектів.
Мирослава, 09 листопада '16р.

Василь Васильович вміє тактовно підійти до вирішення питань його профілю. Під його керівництвом не страшно, не боляче, а результати роботи його мені сподобались.

• Герніопластика (видалення грижі)
Працює з
Пн: 09:30-11:00 Ср: 09:30-11:00 Сб: 10:00-12:00