Видалення кліща у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі хірурги во Франківському районі
Львів вул. Івана Богуна, 4
р.Франківський
Приватна клініка Династія спеціалізується на педіатрії та гінекології. Населенню надаються послуги: консультації за профілем лікаря, лабораторна діагностика, вакцинація дітей і дорослих, УЗД та інші послуги
Роман, 19 червеня '17р.

Хотів записати по телефону на прийом дочку 13 років, перший раз в мене взяли всі дані і номер телефону і казали що пізніше лікар зв'яжеться. Минуло 2 дні, ніхто так і не зателефонував, знову набираю,знову взяли всі дані...і кажуть лікар у відпустці, буде за 2 дні. Набираю через 3 дні, питаю чи можна записатись на прийом, відповідають, що на сьогодні вже ні, кажу- я залишав два рази свої дані... ну ви розумієте, лікар була у відпустці і від нині чи від завтра знову йде... Клініка заслуговує на найвищий бал! Всім бажаю доброго здоров'я

• Удаление клеща
Працює з 09:00-18:00

Видалення кліща в лікарнях в інших районах Львова

7,2
Львів вул. Панча, 7а
р.Шевченківський
Медичний центр «Життя» використовує сучасні методи лікування, наприклад, ендоверзной лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у запущених випадках.
Олена, 30 березеня '17р.

Персонал ввічливий лікар Володимир Мирославович професіонал високого рівня детально оглянув та грамотно роз'яснив діагноз. В такому закладі відчуваєш себе людиною в маленькому європейському просторі.

• Удаление клеща
Працює з 08:00-20:00