Лінгвальні невидимі брекети у Львові (Сихівський район) (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 2 клініки

Сб
Соломія
Чудова дитяча стоматологія, лікарі кваліфіковані та добре знають свою справу. Ми лікували зубчик 3 річній дитині без знеболення і без стресу, дитина з усмішкою зайшла до лікаря та з усмішкою вийшли. Лікарі вміють знайти підхід до дитини, моїй дитині було надзвичайно цікаво на прийомі, вона не помітила, як зубчик вже був полікований. Дуже приємно, що є такі гарні фахівці. Всім рекомендую, впевнена, що ви будете так само задоволені сервісом та професійністю лікарів, як і я.
Ірина
Сьогодні була з двома дітками майже 6 і 2,5 роки. Захоплена підходом до діток! Вони з того всього відкрили гарно ротики. Почистили камінь. Це місце куди діти не будуть боятись повернутись! Всі дівчатка працівниці дуже уважні і орієнтовані на діток! Особливе дякую лікарю п.Наталі
Ірина
Професіонали своєї справи,все швидко і якісно,рекомендую
Інна
Найкращі лікарі! Професіонали своєї справи! Дякую за турботу! Все як завжди на високому рівні!
5,2
Львів вул. Дністерська, 27 (пов. 4, каб. 405)
р.Сихівський
Студія стоматології та ортодонтії «Акварель» існує понад 15 років, пропонує лікування та профілактичні огляди при різних хворобах зубів та ясен. Лікарі клініки мають багаторічний досвід, відвідують семінари, конгреси, конференції в Україні та за кордоном. Приймає лікар: Іванців Андрій Олегович
  • Лінгвальні невидимі брекети
3,0