Клиники перед вакцинацией в Киеве (метро Теремки)

Возможно, вас интересуют врачи педиатры перед вакцинацией возле ст. метро Теремки
Вакцинація Бустрікс-Поліо 1110 грн
4,0
Найдена 1 клиника
Вероніка
Уже не перший раз звертаюся в вашу клініку. Це єдина клініка де грамотно проводять діагностику і призначають лікування. Велике спасибі лікарям “Доктор Бебі” за професіоналізм, за уважне ставлення, та грамотне лікування.
Проводили планове щеплення вакциною " Тетракси" у клініці “Доктор Бебі”. Все пройшло бездогано, персонал зміг знайти підхід до моєї дити, чесно кажучи Міланка навіть не зрозуміла що сталося! Дуже вдячна за професіоналіз та індивідуальний підхід!
Клініка “Доктор Бебі” на Героїв Небесної Сотні, як на мене одна з кращих педіатричних клінік нашого міста! Нещодавно міс маленький син захворів, все почалося з підвищення температури тіла та почервоніння очей. Ми вирішили звернутися до даної клініки, так як мешкаємо неподалік. Нам поставили діагноз "Кір", та призначили лікування. Завдячу лікарям цієї клініки за одужання мого сина!
Киев Софиевская Борщаговка пр. Героев Небесной Сотни, 16/8 (ЖК "Уютный квартал")
м.Ипподром19 м.Теремки20 м.Житомирская19
Dr. Baby – это специализированный медицинский центр для детей от рождения до совершеннолетия. Основное направление деятельности комплекса – плановый осмотр ребенка, диагностика и назначение подходящей терапии, в зависимости от состояния пациента. Высококвалифицированный персонал поможет вашим детям вырасти здоровыми и счастливыми.
Вероніка,

Вакцинация в клиниках в других районах Киева

Киев Лесной массив ул. Сверстюка 11-Б
м.Левобережная8 3 м.Дарница26 10
  • Вакцинація Гардасил (суспензія) 1 доза по 0,5 мл 7 300
Киев пр-т Бажана, 16 (офис 1)
м.Осокорки14 1 м.Позняки8 4
  • Вакцинация от вируса папилломы человека ( со стоимостью вакцины Церварикс) 1 000
  • Вакцинация от вируса папилломы человека ( без стоимости вакцины ) 250
Сеть клиник "Медиленд"
8,4
Киев ул. Маршала Рыбалка, 11 Б
м.Лукьяновская13 4 м.Политехнический институт20 4
  • Вакцинація проти кашлюка, дифтерії, правця для дітей старше 6 років та дорослих препаратом "Бустрікс", Бельгія 1 100
  • Вакцинація проти кашлюка, дифтерії, правця комбінованою вакциною препаратом "Інфанрікс", Бельгія 1 300
  • Вакцинація проти кашлюка, дифтерії, правця, гепатита В, поліомієліта, гемофільної інфекції В препаратом "Гексаксим", Франція 2 000
  • Вакцинація проти кашлюка, дифтерії, правця, гепатита В, поліомієліта, гемофільної інфекції В препаратом "Інфанрікс Гекса", Бельгія 2 400
  • Вакцинація проти гепатиту А для дітей препаратом "Хаврікс", Бельгія 1 050
Киев ул. Вышгородская, 45/2
м.Героев Днепра57 11 м.Минская57 13 м.Оболонь57 11
  • Туберкулінодіагностика (Реакція Манту) 360
  • Медикаментозні послуги з використанням патчу Європейська панель S-1000 (30 гаптенів) 2 010
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Інфанрикс" ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз (для профілактики дифтерії, кашлюка, правця) 1 400
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Бустрикс Поліо" (для профілактики дифтерії, кашлюка, правця та поліомієліту) 1 590
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Інфанрикс ІПВ Хіб" ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз (Проти дифтерії, кашлюка, правця, поліомієліта та гемофільної палички) 2 000