Анализ на кортизол в Киеве (метро Харьковская) (открытые по вс. клиники)

Яков
Если у кого-то в семье возникают проблемы со здоровьем, анализы сдаем только здесь. Удобно, бысто, персонал высококлассный.
Тимофей
Лікар дуже уважна, дуже докладно все розповіла. Уважно вивчила всі принесені мною дослідження. Все пояснила про стан моєї дитини. Дуже, дуже докладно. Рекомендації допомагають. Я задоволена. Буду ще звертатися, та рекомендувати.
Кристина
Вона дуже уважно ставиться до своїх маленьких пацієнтів! Ретельно розповідає, батька, що і як потрібно робити. Я дуже їй вдячна, за кваліфікований та відповідальний підхід. Я не проти ходити до такого лікаря, якщо щось трапиться.
Влад
Професіонал з доброзичливим ставленням до пацієнтів. Тонкий психолог, вміє знайти підхід до пацієнта, розташувати до відвертої розмови. Приємна обстановка, доброзичливе ставлення до пацієнтів всього персоналу клініки.
KinderKlinik
  • Кортизол в розведенні (1:50) 400
ЛДЦ НеоЛаб
Киев ул. Декабристов, 9
м.Харьковская6 4 м.Вырлица16 7
Современная медицинская лаборатория диагностики «НеоЛаб» на ул. Декабристов входит в крупнейшую сеть диагностических центров Украины. Здесь выполняются все виды лабораторных исследований.
  • Кортизол ( сироватка крові) 240
  • Кортизол (добова сеча) 250