Ірідектомія в Чернівцях

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи

Анастасія
8 листопада 2021 року робила корекцію зору і я дуже задоволена як процесом так і результатом все пройшло успішно, дякую вам велике за такий приємний і різнобарвний навколишній світ,
Яна
27.07.2021 року зробила корекцію зору і дуже задоволена як процесом, так і результатом! Нарешті я можу насолодитися красою навколишнього світу на всі 100%. Тому хочу виразити величезну вдячність персоналу «Центру відновлення зору Анатолія Совви» та безпосередньо головному лікарю!)
Люба Аурсулесей
23 лютого 2021 року зробила корекцію зору , дуже задоволена я побачила зовсім інший світ, кольори. Оперував Болган С.В. я задоволена підтримкою,гарно все пояснив що має бути, як себе поводити і т. д.я рекомендую клініку Олександра Совви персонал привітний
Юлія
У вересні зробила лазерну корекцію зору, подивилася на світ новими очима. Величезне дякую персоналу клініки за продіяну роботу. Сказати, що задоволена на 100% нічого не сказати. Чи порадила дану процедуру? Так, звичайно!

На жаль,

за напрямком "Ірідектомія" лікарень та діагностичних центрів в Чернівцях на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
9,6