Лікування зубів в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Лікування надвразливості зуба (один зуб) Fluor Protector 80 грн
Знайдено 6 клінік

Лілія
Чудовий лікар. Завжди допомагала у складних захворюваннях. Людяна, компетентна, Лікар з великої літери.
Лісниченко Лілія Петрівна
Лікарі Якименко А. В. та Белінська О. Г. знають свою справу на відмінно, чуйні та привітні. Адміністратори ввічливі, людяні, завжди ввійдуть в положення, запропонують, порадять. Вже більше 10 років я і моя сім'я користуємося послугами даного медичного центру. Рекомендую.
Анжела
Дужа задоволена.
Юлія
Все чудово
5,6
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Медичний центр «Пульс» працює понад 20 років, займається діагностикой та лікуванням за державними стандартам доказової медицини по 18 основним напрямкам.
5,3
Вінниця вул. Келецька, 53
Багатопрофільний медичний центр "Берегиня" надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг для всієї сім’ї. Ведучі напрямки — гінекологія, мамологія, педіатрія, урологія, психологія, логопедія, дерматовенерологія, терапія, дитяча хірургія
Вінниця вул. Академіка Янгеля, 65 (кол. Фрунзе)
Стоматологічна клініка «Діадент» пропонує медичну допомогу в галузі лікування зубів та ясен для дітей та дорослих.
Вінниця вул. Лебединського, 7
Приватний багатопрофільний медичний центр «Товмед» створений у 2007 році, оказує медичну допомогу у діагностиці та лікуванні широкого спектра захворювань.
Вінниця вул. Київська, 116
Стоматологічна клініка відкрита з 2005 року, спеціалізується у наданні медичної допомоги у стоматологічному напрямку.
4,9
Вінниця вул. Архітектора Артинова, 36
Стоматологічна клініка «Дент Лайф» працює з 2006 року, займається діагностикой та лікуванням захворювань зубів та ясен, приділяє особисту увагу ендодонтичній терапії із використанням мікроскопу.
  • Лікування надвразливості зуба (один зуб) Fluor Protector 80