Молнар Надія Сергіївна

Психолог
Спеціаліст займається лікуванням тривожності, нервозності, панічних атак, допомагає впоратися з необгрунтованими страхами. Надає психологічну допомогу особам в складних життєвих ситуаціях. Здійснює лікування за допомогою сеансів психотерапії. У своїй діяльності використовує сучасні методики.

Святослав
Дуже хороший спеціаліст! Неодноразово консультувалася у неї. Вона допомогла мені у вирішені багатьох моїх життєвих питань. Завдяки її сеансам, я змогла налагодити своє сімейне життя. Щиро вдячна цій чудовій людині за підтримку!
Марина Н.
Сьогодні була перша зустріч з психотерапевтом Надією Сергіївною! Мені дуже сподобалася консультація, я буду продовжувати сеанси з превеликим інтересом. Вона змогла мене зацікавити. Хочу відвідати групові заняття! Рекомендую!

• 2011-2017 рр. — НУ «Львівська політехніка» інститут права та психології, кафедра практичної психології.