Івасівка Михайло

Гінеколог
лікар першої категорії

Немає відгуків

• Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, спеціальніст "Лікувальна справа" (2008)
  • Інтернатура за спеціальністю "Акушерство та гінекологія" на кафедрі акушерства, гінекології та перинатології ФПДО ЛНМУ ім. Д. Галицького на базі Львівського обласного клінічного перинатального центру (2011)
  • Клінічна ординатура на кафедрі акушерства, гінекології та перинатології ФПДО ЛНМУ ім. Д. Галицького на базі Львівського обласного клінічного перинатального центру (2013)

• Тематичне удосконалення за курсом "Лапароскопічні та інші малоінвазивні технології в хірургії та гінекології" у Тернопільському ДМУ ім. І. Горбачевського (2014)
  • Передатестаційний цикл за спеціальністю "Акушерство та гінекологія" на ФПДО ЛНМУ ім. Д. Галицького (2015)
  • Тематичне удосконалення за курсом "Кольпоскопія" на ФПДО ЛНМУ ім. Д. Галицького (2017)

• Львівська Обласна Громадська Організація Асоціації акушерів-гінекологів України
Додаткова інформація
  • Тренінг з ефективних стратегічних комунікацій у сфері репродуктивного здоров'я та здоров'я матері і дитини, Львів (2014)
  • Тренінг "Консультування вагітних жінок сімейними лікарями", Львів (2014)
  • Науково-практична конференція з міжнародною участю "Діагностика та терапія ендокринних порушень у жінок від менархе до менопаузи", Київ (2015)
  • Тренінг "Вагінальні пологи: безпека плода", Київ (2017)
  • Тренінг "Невідкладні стани в практиці акушера-гінеколога", Київ (2017)
  • Профі-Лаб "Західноукраїнські зустрічі професіоналів:акушерство та гінекологія", Львів (2018)
  • Конференція "Актуальні GuideLines гінекології, репродуктології, акушерства", Львів (2019)